Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 centisen mi az ideális...

167 centisen mi az ideális súly? 16/L

Figyelt kérdés
46 kiló vagyok, 40 szeretnék lenni. az túl kevés vagy még belefér?
2010. jún. 13. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Túl kevés, szerintem 50-52kg az ideális, de még az is inkább sovány.
2010. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem 50 kg-mal vékony lennél, így meg nagyon vékony lehetsz,de még csinos (szerintem..én szeretem a vékonyakat). a 40 kg az nagyon kevés lenne, egészségtelen. ne fogyj le,kérlek!!
2010. jún. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz fogyni - ha majd még akarsz 18 éves korod után -. Bár én olyan idősen, mint te, kb 40 kg voltam (ellenben veled nem tudtam hízni), és jó pár hátrányát most szenvedem el... Nagyon kicsi melleim vannak, a testvéremnek aki kerekebb volt semmit sem sportolt, neki meg dúsabb ... szóval szerinted így is megéri???? Inkább kezdj el valamit sportolni, hip-hop tánc, vagy valami aerobik ami egy kicsit formásít.. én anno táncoltam, és a kis melleim ellenére még most is jól érzem magam, mert női formáim megmaradtak .. holott kb 8 éve már nem is táncolok rendszeresen :)
2010. jún. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40? megőrültél? szerintem 50 lenne a minimum, de sokkal inkább 55. Élő csontváz akarsz lenni? Szerinted az kinek tetszik? A pasiknak tuti nem, esetleg néhány elvetemült tinilánynak. Aztán majd nem lesz menstruációd, nem lehet gyereked, nem is sorolom, butaságokat beszélsz.
2010. jún. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az ideális 52-54 kiló. Hacsak nem akarsz lapos csontkollekció lenni.
2010. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyám 51 kiló és azt mondják rá hogy szörnyen sovány.(167 cm ő is) Ne fogy le 40-re, ne legyél anorexiás. Én 176 vagyok és 55 kiló, néha én is 50 akarok lenni, de ez nem lenne egészséges dolog. Egyél rendesen amit akarsz, mert sovány vagy.
2010. jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia, húgom is ilyen magas és 52kg. Egyáltalán nem vékony, baromi jól néz ki.
2010. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most te néztél tükörbe mostanában? Vagy egyáltalán nem , és csak úgy eldönötted hogy jajj , hát akkor én most 40kg akarok lenni, mert az tök jó.
2010. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
55 -60 kg,erősen függ attól hogy a súlyod nagy részét a háj vagy az izom teszi e ki. Valószinüleg nem sportolsz,azért látod magad löttyedtnek mert az a kevés hús is ami van rajtad háj,nem izom. Erre viszont nem az a megoldás hogy csont és bőrre lefogysz. Már 46 kilóval is iszonyat vékony vagy.
2010. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

inkább hízz még 6-10 kg-ot, fogyás helyett, már most is kórosan sovány vagy...sport + fehérjedús kaja


[link]

2010. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!