Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó az ha ragaszkodok egy...

Jó az ha ragaszkodok egy azanos időközönkénti étrendhez? Mennyibe könnyití meg a fogyókúrát ha mindig ugyanakkor eszek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, mivel van, akinek ez kevésbé fontos, de azért általában jó a rendszeres, azonos időpontban történő étkezés, a szervezet megszokja és nagyjából akkor éhezik meg, legalábbis ha az időpont jól van megválasztva (erősen kétlem, hogy megszoknék egy, a természetestől erősen eltérő rendszert). Persze ha túl kevés az étel, akkor így is simán lehet folyton éhes az ember, az kicsit más, de normál kalóriakeretnél ls jó étrendnél segít.

Sokak szerint egészségesebb is így, ehhez már nem értek, nekem egyszerűen jó, ha hasonló időpontban eszem. Előtte úgysem vagyok éhes, utána pedig kiéheznék... Bevált, ami most van.

Van, aki hétvégén más stílusban eszik, ebben is van logika, mások a körülmények...

2018. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 4x eszem egy nap. Reggeli mindig fél 9 kor, mert akkor normálisan kibírom délig. Múltkor a férjem rábeszélt reggel együnk együtt. 7 óra volt. Nem voltam éhes de megettem a szokásos 1 szendómat. Erre fél 9 kor ugyanúgy éhes voltam ahogy szoktam. A szervezetem követelte a reggelit.
2018. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!