Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ronthattam el ennyire?

Mit ronthattam el ennyire?

Figyelt kérdés
Olyan 7-8 napig csináltam, napi 1900 kcalt ettem (2400 a szükségletem), és minden nap fitness kickboxoltam Norbival. A gond az lenne, hogy 4 kiló ment le rólam, ami persze megviselte a bőröm is, tiszta csíkos lett. Milyen diétát csináljak, hogy csak heti 1 kg menjen le, ne 3-4? (vizet ittam rendesen, meg fehérjét is ettem sokat)
2010. jún. 13. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A bőr a gyors hízástól szétreped azaz csíkos lesz. De a fogyástól nem.
2010. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

valamit télleg nagyon elrontottál :) Amugy biztos hogy fogytál? A megoldás hogy 1k-menyen le: a diétát folytasad de a tornát azt ne :) vagy ne tornáz anyit (szerintem)

14/F

2010. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább a tornát kéne folytatnia, a diéta helyett...
2010. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs utolsó, de vicces, hogy 14 éves korodra te osztasz tanácsot fogyókúráról, mikor neked még foglalkoznod nem kéne ezzel... amúgy végre valaki aki mozgással és nem 1200 kalóriával akar fogyni, grat! Vegyél vissza mozgásból, tartsd az étrendet, hátha akkor kevesebbet fogysz.
2010. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 clint ***** válasza:
A hirtelen mozgástól, kicsit bedurratntak az izmaid, ez természetes, ha kicsit el voltál hízva akkor alapból vékony volt a bőröd, és emiatt amikor az izom bedurran még jobban kinyomja a bőrt, emiatt lehetsz csíkos... Nem rontottál el semmit.
2010. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:
Sztem mehet minden ugyanigy, azért irtam, hogy nem rontottál semmit, mert mível fogytál 4 kg-ot tovább már nem fog szakadni a bőröd... És egy idő után a normál fogyás is beáll, nem kell félend, hogy hirtelen sokat adsz le.
2010. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 18:09-es!


Ha nem irom oda a koromat akkor nem kötsz bele a mondandómba??-.-" Szánalmas hogy ki tudják itt forgatni az ember szavát eggyesek!


(Bocs az OFFért)

14/F

2010. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!