Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne, de senki nem...

Fogynom kéne, de senki nem ajánlja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nos, kicsit bővebben. 17 éves vagyok, fiú. Derékbőségem 90cm, 75kg vagyok és 182 cm magas. A derekamról szeretnék fogyni, viszont máshol már nincs nagyon zsír. Viszont ha fogyózok, akkor ultra sovánnyá válnék már több területen. Szerintetek valahogy meg tudom oldani, hogy derékról fogyjak leginkább? már eljutottam oda, hogy elmegyek egy zsírleszívásra.

#zsírleszívás #fogyás #zsírégetés #fitalalon #széles derék
2018. ápr. 30. 20:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a válaszokat, és boccs ha bullshit:|
2018. ápr. 30. 20:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Alkatilag vannak, akik hasra hajlamosak hízni. Szerintem kezdj el edzeni, és szálkásíts. Egyáltalán nem a fogyást tartom indokoltnak:D

23/N

2018. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés!
2018. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De, fogynod kéne ekkora derékbőséggel. Szerintem is szálkásíts.

Genetika, honnan fogysz, de ha főleg ott van felesleg, akkor várhatóan onnan fog lemenni. Nem egyenletesen fogyunk. Nekem volt csontos részem 30 kiló plusszal is, az persze nem változott, míg más részeim akár pár kiló alatt drasztikusan lefogytak s megint mások folyamatosabban vékonyodtak... A legproblémásabb részem viszont csak a végén változik sokat. Félmegoldás nem elég.

2018. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi-köszi a gyors válaszokat:)
2018. máj. 1. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!