Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szükségem van a fogyókúrára?

Szükségem van a fogyókúrára?

Figyelt kérdés

Először is. "Szerintem" nem vagyok kövér, maximum husisabb. Ezt csak én látom így a barátaim nem.

158 cm/60 kg

Tudom hogy az elmúlt évben meghíztam, de ez még mindig jobb mint ahogy kinéztem. Azelőtt az anorexiával, fogpiszkálóval piszkáltak most meg a ducisággal, kövérséggel. Privátban küldök képet.

18/L


2018. ápr. 30. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%

Szia. Képet küldhetsz, de nem szükséges. Kicsit husisabb vagy az átlaghoz mérten, de a testtömegindexed a normálban van (de azt felülről súrolja, szóval vigyázz). Pár kg-ot, ha le tudsz adni, teljesen rendben leszel, bár szerintem most is az vagy, viszont kicsit szálkásítsd magad.

23/N

2018. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Milyen édesek, ahogy eufemizálják az elhízást.

Nem husibb, hanem zsíribb lesz az!

A hús ugyanis az izom.

2018. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen. Mert izmos egyáltalán nem vagyok. Tehát jól fogalmaztam husis vagyok.
2018. ápr. 30. 21:25
 4/20 anonim válasza:
25%
Magyaran dagi vagy. Konkluzio->dieta/sport ;)
2018. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sportolok, még is ilyen vagyok. Amúgy köszi, ez igazán jól esett egy amúgy is önbizalomhiányos lánynak.
2018. ápr. 30. 21:40
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Szép barátaid vannak ha piszkálnak. Az előző is csak egy bunkó fsz nem kell vele foglalkozni. Kövér nem vagy, ha téged zavar a súlyod próbálj egészségesebben enni és mozogni valamit. De nehogy visszacsússz az anorexiába arra nagyon figyelj. Szeresd a testedet.
2018. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Arra nagyon odafigyelek, próbálok egészségesen táplálkozni. Mondhatni csak gyümölcsökön és salátákon élek jelenleg.

Én szeretem a testemet, sokkal jobban érzem magamat így picit ducibban mint amikor kint voltak a bordáim. De sajnos mindennap kapok egy egy megjegyzést hogy azonnal kezdjek el fogyózni, így nem lesz senkim. Igazán kedves szavakat kapok, de hát ez van.

2018. ápr. 30. 21:56
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Ezeket az embereket szerintem kerüld. Vagy olvass be neki, nem békés megoldás de valaki másból nem fogja fel hogy semmi köze mások életéhez. Ha te így boldog vagy annál nincs jobb dolog :) nem nekik kell megfelelni hanem magadnak.
2018. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
60%

Megnézhetek egy képet. El tudod pontosan mondani mit eszel, iszol, mennyit mozogsz egy nap?

Akik piszkálnak meg nem barátok.

2018. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Aranyos vagy :)
2018. ápr. 30. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!