Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az első fogyókúrás nap után...

Az első fogyókúrás nap után hány kg víz távozik kb a szervezetből?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek más csak egy körülbelüli súlyt szeretnék megtudni.Esetleg tapasztalatokat:)
2018. máj. 1. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Az első fogyókúrás NAP után??? Túladagoltad az adipexet vagy mi???
2018. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első héten lemehet 2-3 kg de ennyi. Extrém túlsúly esetén több.
2018. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második köszönöm az értelmes választ!:)
2018. máj. 1. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Ha 1-2 hétig könnyű ételeket eszem, nem fogyasztok sok sót, sokat iszom, és főként gyorsan emészthető ételeket eszem (zöldségek, gyümölcsök, gabonafélék, bulgur stb). Ilyenkor az 1. napon 1-1.5kg megy le azonnal (víz+salakanyag).

De lehet fogyókúrázni úgy is, hogyha valaki sok sót eszik, de akkor a megkötött víz nem távozik.

2018. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogyás kezdetén 2-3 nap alatt kiürül a szervezet, 1-3 kilóval fog kevesebbet mutatni a mérleg.
2018. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nulla, lehet, hogy 1-2 kiló, nem lehet így megmondani. Ha nem változtatok a szénhidrátbevitelemen (s nem gigantikus mennyiséget ettem előző nap, mert az nem ér), nulla, ha lecsökkentem, akkor még kalóriadeficit nélkül is lemegy egy kiló az első 2 nap mindegyikén. Több izommal rendelkező embernél több víz távozik, amikor leürülnek a glikogénraktárak.

Persze ez egy nap alatt vissza is jön.

2018. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2018. máj. 1. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!