Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Behelyeznék nekem a gyomorgyűrűt?

Behelyeznék nekem a gyomorgyűrűt?

Figyelt kérdés

A magasságom 158 cm, a súlyom 81 kg, 32 éves vagyok. A testtömeg indexem 32,45 az egyik internetes kalkulátor szerint.


Szeretnék véleményeket és tapasztalatokat kérni azoktól, akik megcsináltatták a műtétet. Háziorvosnál kell kérni?

Minden infót szívesen olvasnék.


2010. jún. 13. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne gyomorgyűrűre szükséged, csak életmód váltásra...
2010. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem megy, próbáltam.
2010. jún. 13. 19:06
 3/17 anonim ***** válasza:
nem, mert nincs rá szükséged....háziorvossal vizsgáltasd ki magad, kezdj el valamit sportolni(bringázás pl)és egyél kicsit kevesebbet, mint amire szükséged lenne: [link]
2010. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Erről az orvos is lebeszélne. Olyan embereknek ültetik ezt be akik mondjuk ekkora magassággal 150 kg vagy annál többet nyomnak. Persze dönthetsz úgy, hogy keresel egy magán klinikát, kemény pénzért bármit lehet.. De tisztában kell lenned azzal, hogy egy ilyen műtétnél kivágják a gyomrod egy részét, ha behelyezik a gyűrűt, egy meghatározott adagot ehetsz csak, jóval kisebbeket,rosszul lennél, és fájna ha többet ennél. Az se lesz mindegy mikor iszol, tilos lesz pl étkezés közben innod. Egészségtelen és fölösleges is neked!

Ismeretlenül is a legjobb szándékkal írok, mint duci sorstárs! Én is 158 cm vagyok, 2009 nov-ben 105 kg voltam én se kaptam volna gyűrűt, nem is gondoltam rá, mai reggel 79,4 kg! Nem műtétel, nem fogyasztó szerrel, életmódot váltottam! Te is meg tudod csinálni! Itt a blogom, amit erről írtam: [link]

Itt egy fórum, ahol segítenek, támogatnak, én is ott vagyok rajta: [link]

2010. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

40-es BMI alatt szóba sem fognak álni veled. Keress inkább egy jó dietetikust, aki segíthet.

A segítségével én 110-ről fogytam le 90-re 1 év alatt komoly sportolás nélkül.

2010. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő válaszolónak főként nagyon köszönöm. Esetleg szóba jöhetne, hogy továbbra is kapcsolatban maradjak veletek?
2010. jún. 13. 19:31
 7/17 anonim ***** válasza:
ma 19:20 hogyan fogytál ennyit?
2010. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

19:20 vagyok

Nagyon komoly életmód váltással. Eleinte nehéz volt. Gyakorlatilag ki kellett dobnom minden ehetőt a konyhámból, hűtőmből, szekrényeimből. Az első két hónapban csak azt és annyit ettem, amit a dietetikus összeírt. Előre összeraktam a másnapi kaját. Dobozokkal volt tele a hűtőm. Mindenre ráítam, hogy mikor kell megennem. Nem voltam éhes, csak a "megszokást" volt nagyon nehéz félretenni. Erre volt jó, hogy mindent eltüntettem, amit nem lehet enni. Sokat segített a szakember. Érdemes volt elmenni.

Mára már magam készítem az étrendemet. Eszem étteremben és curászdába is elmegyek. Tudom, hogy mit hogyan, így tovább fogyok. :)

2010. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
és csak sportal lehet fogyni?
2010. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
rohadtul mérges lettem!! ennyire még soha nem akadtam ki senkire! az a segg, aki azt állította magáról, hogy ő a 19.20 hoozászóló, és leírta ezeket a baromságokat, elmehet a... lárszik, hogy soha nem voltál még kövér, és nem szenvedtél még, Én vagyok, az aki az eredtei hozzászókást írta, és természetesen nem így csináltam! belinkeltem és még egyszer belinkelem a blogom, téged meg áll író, megyek és szépen felnyomlak az oldal üzemeltetőjénél! [link]
2010. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!