Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egyenletesen hízni?

Hogyan lehet egyenletesen hízni?

Figyelt kérdés

Egész életemben "kórosan sovány" voltam, most - valószínűleg hormonális okból - végre hízni kezdtem. De sajnos minden a hasamra jött fel. El lehet ezt oszlatni valamilyen módszerrel?

Elég idétlen, hogy a többi részemen még mindig vékony vagyok, a hasam meg "kibuggyan" a szoknyából... (34N)



2018. máj. 2. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Tudod,mi az idétlen? Az,hogy ezt a kérdést 34 évesen fel merted itt tenni. Eddig csak a tizenéves fogyatékosok jöttek azzal,hogy hogyan tudnának fogyni csak csípőről,combról,hasról,agyból,stb.

De az ,hogy felnőtt létedre annyi nincs benned, hogy utána nézz(ha már nem tudod),sem irányított fogyás, sem irányított hízás nem létezik,az elképesztő.

2018. máj. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan génekkel kell születned, amivel egyenletesen hízol. Más nincs.
2018. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én látszólag olyan génekkel születtem, amivel sehogyan sem hízom. Legalábbis szerintem ez kijelenthető azután, hogy a 15,2 BMI serdülőkoromtól masszívan tartotta magát eddig. Most viszont pár hónap alatt 17,2 lett, bár még mindig 15 kiló hiányom van a normálishoz képest.

Viszont a kérdésfeltevés előtt utánanéztem a hasi hízás témakörnek és azt találtam, hogy inzulinrezisztencia is lehet a hátterében, amire testmozgást és speciális étrendet javasolnak, tehát arra következtettem, hogy lehet valamilyen megoldás erre.

2018. máj. 2. 14:30
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Tegyük már tisztába! Most akkor hízni akarsz vagy fogyni?

Meg ezt az eloszlatás dolgot sem értem, hogy hogy gondoltad? Az max akkor működik, ha befekszel egy savval teli hordóba. Ott elég jól el fog oszlani mindened...

2018. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy zsirbol akarsz hizni es nem izombol. Persze, hogy alacsony a BMI es megis log a hajad.


Tessek sok feherjet enni es hozza sulyzozni. Az izom novekedest lehet befolyasolni, hogy egyenletesen nojon mindenhol, a zsiret nem lehet.

2018. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, de miután egész életemben kórosan sovány voltam és hízni szerettem volna, nem vagyok tisztában a fogyókúrás fogalmakkal és tapasztalatokkal, EZÉRT bátorkodtam kérdést feltenni a gyakori kérdések oldalon.

Köszönöm a tisztességes, kulturált hangvételű válaszokat.

A hasamra hízott kb. 6 kiló az elmúlt pár hónapban érkezett, változatlan életmód mellett. Tejterméket és tojást pl. alapból nem ehetek.

2018. máj. 2. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát eddz, ès akkor jobban fogsz kinézni.

Mást nem tudsz csinálni...

2018. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól írják, eddz s izmot szedj fel, az néz ki jól s más előnye is van az edzésnek s a megnövekedett erőnek.

Ráadásul ha nem tudsz zsírban hízni (amiben én nem vagyok biztos, sok vékony ember mondja, hogy nem hízik, akármennyit eszik, miközben alig eszik... de olyan is van, hogy valakinek nagy a kalóriaigénye és szokatlanul sokat kell ennie a hízáshoz, de ha azt megteszi, hízik), akkor is az izmosodás az egyetlen megoldás.

Te tulajdonképpen tömeget is akarsz növelni és fogyni is akarsz. Nos, megoldható, szálkásítani és tömegelni kell egymás után valamilyen sorrendben (bár kezdőként szálkásításkor is jöhet izom).

2018. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok fogyni, tök jó, hogy végre hízok, csak ha már végre jön magától, akkor irányítani szerettem volna valahogy.
2018. máj. 3. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!