Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogok valaha kelleni valakinek...

Fogok valaha kelleni valakinek? Ha lefogyok.

Figyelt kérdés
Mindig kövér voltam most fogyózok és 15 kilót leadtam de még mindig van hátra kb 25.. sose tetszettem egy fiúnak se a barátnőm pedig olyan csinos és elkezdték keresni a fiúk, minden barátomnak vannak szerelmi ügyei.. én meg itt vagyok egy rondaság aki még kövér is és semmi szerelmi életem nincsen. Senki nem keres, senkinek se tetszek, csak max a fogyatékos írni se tudó paliknak.. a környezetemben mindenki hiteget hogy csinos vagyok már most is és szép az arcom de én nem hiszem el.. és a normális fiúk sem ezek szerint. Ha lefogyok szerintetek fogok kelleni valakinek? Ha csinos leszek, edzek, vékonyabb leszek. Vagy eláshatom magam? Annyira magam alatt vagyok már lefogyni sincs kedvem mert úgy érzem hiába. Egy két motiváló szó jól jönne. Akik lefogytak sikeresen változott valamit az életük ezen a téren? Több lett az önbizalmatok? Köszi a válaszokat. 17/l
2018. máj. 5. 22:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon tipikus tinirinyás lett, ne nézzetek le érte.
2018. máj. 5. 22:46
 2/9 anonim válasza:
70%
Arra nem gondoltál még hogy a személyiségeddel van a probléma? Több olyan túlsúlyos barátom van aki pont az ellenkezője annak amit írsz. Nem érdekli őket a súlyuk, nekik az a fontos hogy jól érezzék magukat és azok is jól érezzék magukat akik a közelükben vannak. Elég nagy esély van rá hogy néhány kiló leadása után se fog változni semmi. Ne csak a tükörbe nézz hanem magadba is. Sok sikert egyébként a fogyáshoz!
2018. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
45%
Ha tenyleg lefogysz, utana majd azt fogod kerdezgetni, hogy a megnyult borod miert nem huzodik vissza. Hogy fogsz pasit fogni a csungo boroddel. 22-es csapdaja.
2018. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem (csak) a súlyoddal van baj... Sok kifejezetten kövér lánynak van fiúja, nekem is volt 30 kiló plusszal is és az én arcom nem szép. De nekem lényegesen nagyobb önbizalmam lehet alapból, mint neked (a fogyás vagy hízás sosem változtatott rajta, de persze sokaknál azért számít ez). A külső egyetlen tényező, ami persze fontos, de azért nem dönt el mindent.

S magad miatt is érdemes egészséges súlyban lenned...


A testépítésben is szokták kérdezni srácok, hogy mi van a csajozással, ha kigyúrja magát az ember... Nos, ott is azt mondják, hogy nem igazán azon múlik... Nyilván segít, de több kell és anélkül is megy, ha olyan az ember fellépése meg minden.

Itt ugyanez van. Fogyj, ha kövér vagy, az jó és csinosabb is leszel tőle, de nem ezen áll vagy bukik, hogy lesz-e valakid.

2018. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Dagadt vagyok, és van pasim, már 15 éve. Nem kizárólag a vonzó külsőn múlik a dolog. Fiatal vagy, nem lehet annyira szörnyű a külsőd túlsúlyosan sem.

Amúgy meg ismertem egy lányt, aki 85 kilóról lefogyott 53-ra. Iszonyú sokat szenvedett érte, itta a fostató mályvateát, naponta egy pohár bögrés levest evett, és minden sírva futott több órát is. Most egy megkeseredett 53 kilós csaj, aki még mindig ki van bukva, hogy van egy kis háj a hasán, amit nem tud leadni, teljesen beszűkült a gondolkodása. Semmi másról nem lehet vele beszélni, csak a fogyókúráról, meg a pasikról. Ja, ő is pasi miatt kezdett el fogyózni. Szóval ne légy ilyen, ne keseredj meg.

Fogyózzál és sportolj, de azért, hogy jól érezd magad, és egészséges legyél.

2018. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Hülyeség. 80-90 kilósan mindig 10 pontos, dögös pasijaim voltak. Most 120 kilónál is több vagyok és helyes, jóképű férjem van. simán lehet pasid.
2018. máj. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is inkább a kisugárzásodon, bátorságodon múlik, és azon, hogy mersz-e flörtölni, kezdeményezni. Viszont ha a fogyás saját magadnak segít abban, hogy bátrabb és nyitottabb legyél, akkor lehet összefüggés.
2018. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Külsőségeken max a nemi vonzódás múlik; a párkapcsolatokhoz megfelelő személyiség kell, akivel az illető jól érzi magát.
2018. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem ezen múlik.Amíg kövér voltam mindig volt pasim , évek óta lefogytam,sosem néztem ki jobban ,és mégsem kellek senkinek :D

Inkább az önbizalom ,és a kisugárzás ami számít . Nézz csak körbe az utcán ,rengeteg kövér nőnek/férfinak vannak fullos párjaik ..

Ha bezárkózol ,depressziós leszel ,és nincs önbizalmad akkor senkinek nem tetszel meg ,a férfiak nem egy rakás szerencsétlenséget akarnak maguk mellé .

Te még fiatal vagy,tudsz változtatni,előtted az élet . Én is próbálok ,de bárcsak hamarabb kapcsoltam volna,egyre nehezebb.

17 évesen nem kell elásnod magad,sőt.. már 15 kilót lefogytál ,ügyes vagy,és gratulálok, le fog menni a többi is ha akarod. De elsősorban magad miatt akard .

Elhiszem,hogy hiányzik a pasizás,de egyedül is van élet,aztán majd úgyis lesz barátod .

2018. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!