Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat zabáltam reggelire?...

Sokat zabáltam reggelire? Vissza fogok hízni?!

Figyelt kérdés
Négy szelet félbarna toastkenyeret ettem, és egy szelet Norbi Update csokis puffasztottgabonát. Ha ma már nem eszem mást, csak natúr joghurtot magvakkal, és zöldalmát, akkor ugye nem hízom vissza? Edzeni most nincs lehetőségem, mert térdműtétem volt egy hete. Visszahízhatok? Állandóan rettegek minden falat étel után.
2010. jún. 14. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
inkább egyél rendesen a nap hátralévő részében is
2010. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok rendesen enni...Stressz, stb, emiatt örülök, hogy ennyit meg bírtam enni. Marad azt hiszem a nap hátralevő részére a sok ásványvíz, alma, és natúrjoghurt. 4 után pedig semmi
2010. jún. 14. 07:25
 3/11 anonim ***** válasza:
te beteg vagy, keress fel egy pszichológust...és egyél rendesen...hány kg/hány cm vagy egyáltalán? korod?
2010. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
amúgy nem értem, ha örülsz, hogy ennyit bírtál enni, akkor minek akarsz koplalni a nap hátralévő részében? ez nagyon beteges hozzáállás
2010. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok visszahízni. 12 hónapba telt, mire leadtam 10 kilót
2010. jún. 14. 07:53
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Műtét után hogy van eszed ilyesmin rágódni ? Komolyan mondom, ez a fogyókúra őrület meg fog bolonditani titeket, fiatalok, de hogy csak ti tehettek róla az is biztos


Eltudjátok képzelni milyen volt amikor nem volt internet, hogy lelessétek róla a kalóriamennyiségeket ? Vagy még az ételre sem volt feltüntetve az energiamennyiség ? Vagy amikor nem volt konditerem, hanem a szabadban kellett rohangálni egy kis kondizásért ? És mégsem volt ennyi kövér ember !


A gond nem a kajáláson van vagy az időleges mozgáshiányon, hanem az egész életvitellel van a gond ! A jó külső mára egy feledhetetlen céllé vált, pedig azzal, hogy töltjük az időt a netten, sanyargatjuk magunkat, töprengünk hogy vajon jól ettünk-e vagy jól fogunk-e enni kalória szempontjából, ezek mind idő és energiarablóak és nem is csoda, ha sokkal fáradtabbak vagyunk fizikális és mentális szempontból és nem tudjuk miért olyan nehéz fogyni, súlyt tartani, egészségesen élni


Hát ezért......mi rontjuk el a saját jelenünket a sok töprengésünkkel és lelkiismeretfurdalásunkkal

Tudom, hogy fiatalon vagy középkorúan úgy tűnik, hogy ez badarság és hogy az egyetlen biztos módja a súlytartásnak a 24 órás ellenőrzés, de ez tévedés. A szervezetünk nem egy gép, nem parancsokkal működik és ha megvonunk tőle bizonyos dolgokat akkor bizony ne csodálkozzunk, ha hosszútávon sehogy sem leljük az energiánkat vagy éppenséggel egy pszichológus felkeresése jár az eszünkben

2010. jún. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez válasz a kérdésemre, vagy esetleg (ahogy én is látom) a témától teljes mértékben eltérő szöveg??
2010. jún. 14. 08:05
 8/11 anonim ***** válasza:
a kérdésedre válaszolt ....csak neked nem füllik a fogad az igazsághoz
2010. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Gondolkodj el rajta és akkor észreveszed,hogy ide kapcsolódik. Az meg a másik,hogy műtéted volt és ha nem eszel,akkro hogy fog regenerálódni a seb és a szervezet,ha ló..t nem eszel?
2010. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor hízod vissza, ha nem eszel normálisan. Egyszer becsúszott 4 szelet kenyér, mi van akkor? Semmi, ha nem ismétled meg minden reggel. Amit tehetsz, hogy kevesebbet eszel ebédre, de el nem hagyhatod teljesen (mint ahogy tervezed). A joghurt meg alma nem ebéd. Egyél hozzá salátát meg valami húst, de ne várd el a szervezetedtől, hogy normálisan működjön a reggel benyomott szénhidráttól.
2010. jún. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!