Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat zabáltam reggelire?...

Sokat zabáltam reggelire? Vissza fogok hízni?!

Figyelt kérdés
Négy szelet félbarna toastkenyeret ettem, és egy szelet Norbi Update csokis puffasztottgabonát. Ha ma már nem eszem mást, csak natúr joghurtot magvakkal, és zöldalmát, akkor ugye nem hízom vissza? Edzeni most nincs lehetőségem, mert térdműtétem volt egy hete. Visszahízhatok? Állandóan rettegek minden falat étel után.
2010. jún. 14. 07:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene ennyire aggódnod, tudod, ahhoz, hogy visszahízz egy kilót, körülbelül egy héten át minden nap 500 kalóriával többet kellene enned annál, mint amennyit felhasználsz. Ebbe elég sok kihágás belefér. Csak arra figyelj, hogy a lehető legtöbbször egészségesen táplálkozz, akkor egy-két bűnözős nap is simán belefér.
2010. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!