Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatok lennének...

Milyen gyakorlatok lennének számomra a legideálisabbak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem mindig is kövér voltam, már gyerekkorom óta. Néhányszor elkezdtem fogyózni de sajnos eddig mindig kudarcba fulladt kellő motiváció hiányában. Év elején elkezdtem kicsit mozgolódni és amennyire tudtam a kajára is odafigyeltem, bár nekem inkább a mozgás miatt van problémám mert kb semmit nem mozgok évek óta. Anno sokat bicikliztem a barátaimmal és mióta ez nincs, felszaladt több mint 10 kiló. Szerintem a két dolog összefüggésben volt. Mióta meg nem járok iskolába annyit se mozgok mint tesi órán. Tehát év elején hetekig csináltam és lement kb 3 kiló, ami nem sok de löketet adott. Viszont közben történt valami ami miatt szünetet tartottam. Nem kellett volna de még ettől az egész mozgástól és evéstől is elment a kedvem.


Összeszedtem magam végre és szeretném gőzerővel folytatni. Szerencsére nem jöttek vissza a ladott kilók. Jelenleg 77,4 kiló vagyok a mindössze 158 centimhez. Nem akarok izmos meg sportos lenni meg semmi, csak azt szeretném, hogy arányos legyen a testem a magasságomhoz vagy hogy jobban tetsszem magamnak. Ez nagyjából olyan mínusz 20 kilót jelent.


Ott vagyok meglőve, hogy nem tudom milyen gyakorlatokat és milyen gyakorlatokból mennyit csináljak, hogy jó legyen. Ebben kérném szépen a segítségeteket. Abszolút kezdő vagyok. Itthon csinálnám, eszközeim nincsenek. Valaki tudna nekem segíteni?

21/L


2018. máj. 7. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Étkezés kérdése. Napi 1200 kcal legyen a bevitel, ilyen étrendeket keress! Ha mellette tudsz mozogni, az persze jó. A Youtube-on rengeteg edzést találsz. Például:

https://www.youtube.com/watch?v=Bv_0QWtqfVY

2018. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!