Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki megnyugtatna?

Valaki megnyugtatna?

Figyelt kérdés

Ugye most nincs suli, én már lefogytam, de szeretném mindenképpen megtartani a súlyom, most így étkezem:

reggeli 2 szelet t kiőrlésű kenyér, tizórai valami gyümölcs, ebéd ami van (lisztes, cukros dolgokat eleve nem ehetek, krumplit tésztát nem szeretem szóval általában rizs+hús vagy főzelékek) uzsonna sokszor kimarad mert ebédre dugig vagyok... vacsora pedig csak fehérje. heti legalább 5x45 perc mozgás (ezt suliba is tartanám)


2010. jún. 14. 12:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérdésem: ha a suliba így étkeznék, megfelelne? reggel 8kor egy szendvics (teljeskiőrlésű) tízórai alma, 12kor egy alma, mikor hazaérek (max fél3) az ebéd (ugye semmí zsiros meg ami kifejezetten hízlaló) aztán mozgás, és végül vacsora (fehérje).
2010. jún. 14. 12:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen módszerrel fogytál le. Ha koplaltál, akkor mindenképpen visszahízod. Ha normálisan fogytál, akkor lehet kicsit lazítani a diétán.
2010. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Futással fogytam le, mellette még ettem ideig lisztes dolgokat is meg mindent. Most 2-3 hónapja stagnálok hálaég, pedig sokszor ebédre rengeteget eszem rizst mondjuk. Volt idő amikor kénytelen voltam betegség miatt koplalni, 8 kiló lement de az visszajött (akkor egészségtelenül sovány voltam) most vékony vagyok és szeretném megtartani!
2010. jún. 14. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Az étrend jó de még korántsem tökéletes de az alap gondolat kiváló!


Olvass utána a szálkásításnak és a szálkásító diétának!


Valószínűleg tartani fogod a súlyod ha sportolsz továbbra is és tartod az étrendet!


www.body.builder.hu alapismeretek/+még itt vannak hasznos dolgok a kajálásról csak nehogy a tömegnövelős részt nézd:D

2010. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Tehát akkor nem baj, ha 12 helyett 3-4kor fogom az ebédet enni? (maximum akkor nem fogom úgy teli tömni magam jól lakásig, mint most)
2010. jún. 14. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez az étrend teljesen jó, ha mozogsz is mellette, nem kell félned. Ha esetleg mégis híznál vissza egy picit a jövőben, akkor esetleg a mennyiségeken vegyél vissza egy kicsit. De én nem aggódnék, ez egy normális étrend. A nyers zöldségekről viszont ne feledkezz meg, fontos a rost-, vitamintartalmuk!
2010. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez esetben nem kell aggódnod, jól csinálod.
2010. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi. és a hasamról elfog tünni a felesleg, lapos, izmos lesz, ha mindennap szobabiciklizem (és/vagy focizom) ? vagy az nem segíti?
2010. jún. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!