Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt ihatok gabonakávét...

Diéta alatt ihatok gabonakávét nyírfa vagy nádcukorral?

Figyelt kérdés
Imádom a kávét. Mostanában nem ittam a diétám miatt, és egyre jobban hiányzik. Ihatok gabonakávét? Kevés tejjel és nyírfacukorral, esetleg nádcukorral. Szerintetek?
2010. jún. 14. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ezen bukik a diétád, akkor eleve nem jól van kialakítva... egyébként én úgy szoktam, hogy a gabonakávéba szójatejet teszek, kb. 1 decit, és attól nagyon finom íze lesz, nem kell hozzá plusz cukor.

De egyébként miért nem iszol normál kávét? Elvileg a kávé nem hízlal, csak ha telerakod cukorral. Rakjál bele csak annyi cukrot, hogy épp meg tudd inni, akkor biztos nem fog ártani. Hamar megszokod, hogy nem olyan édes.

2010. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen diéta? Fogyasztó? hízó? lúgosító? Koleszterin? vagy mi?
2010. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igyál..de szerintem, rendes kávét is ihatsz....
2010. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogyókúra. Ma vettem gabonakávét, és nádcukrot, és finom volt a kettő együtt. De édesítőszerrel nem akarom ízesíteni, mert olyan mű íze van. A nádcukor ízlik, de nem tudom, ha naponta 6 teáskanálnyit iszom meg kávéban, mennyire b.ssza el a fogyókúrámat.
2010. jún. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!