Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nem fér bele heti 1x...

Tényleg nem fér bele heti 1x egy csomag chips, vagy egy csoki sem mert különben meghízunk?

Figyelt kérdés

Rengeteg életmód tanácsadónál olvasom,hogy meg kell állni,és nem megenni. Semmit nem lehet enni ami cukros és hizlaló.

Én 49kg vagyok és 165centi. A hasamon hamar van felesleg ha nem figyelek. De meghalnék ha nem ehetnél legalabb hetente másfél hetente chipset. Volt h kibírtam kb két hónapig.:D

A csokit nem kívánom annyira.

De ezek miért ennyire tilosak?

Értem,hogy mert mesterséges,káros nem egészséges stb.

De ha megkívánja a szervezet?


2018. máj. 12. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Bármit ha megkíván a szervezet, akkor muszáj bevinned azt a cukros hizlaló ételt. Mert akkor csak bezabálás lesz a vége. 1 héten egyszer meg 1értelmű hogy az semmi...

Egyébként annyira vékony vagy, hogy az nem igaz!

Testképzavarod van, beszélj a szüleiddel pszichológussal akik tudnak segíteni, h tudj külömbséget tenni.

2018. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mióta fogyózol h ilyen vékony vagy?:)
2018. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megkívánsz valamit, de tudod, hogy káros, akkor ne edd meg.

Ha megkívánod és teljesen OK (ha árt is, nem sokat s végüli mi nem árt? nyilván ezzel nem szabad visszaélni, de a túlzott egészségtudatosság is egy komoly betegség), akkor csak azért nehogy ne edd meg, mert egyesek szerint nem szabad...


Én naponta eszem csokit, miért ne? Igaz, cukormenteset, több okból, ami azért határozottan megváltoztatja a leányzó fekvését, nem mintha a cukros csokiban sok lenne a cukor, ha annyit eszik belőle az ember, mint én. Majd biztos elhízom attól a napi 1 gramm cukortól, aha...


CSAK a kalóriatöbblet hizlal, semmi más.

2018. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs testképzavara, kevés izommal így vékony s rögtön hasra hízik, így pár kiló sem oszlik el szépen rajta, hanem meglátszik s ez egy karcsú testen nem szép. Nem írta, hogy fogyni akar.
2018. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Belefér ,nem egy nap alatt hízol meg .

Mértékkel kell enni ezeket . Szerintem ember nincs a földön,aki sosem kíván semmi "károsat" ,és nem is eszi meg .

A baj ott van,ha minden nap többet eszel,mint amennyire szükséged van,és még mozogni sem nagyon szoktál .

2018. máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!