Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a fogyi...

Mit gondoltok erről a fogyi tervről?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem fogyizni. Minden nap ezt csinálom:

Reggel: Csak vizet vagy ásványvizet iszok.

Ebéd: 2 db alma vagy banán ( esetleg néha még bebe keksz)

Délután: Néha tészta esetleg zöldségsaláta vagy valamilyen gyümölcsös tál

Vacsora: Valami gyümi (néha valami fagylalt)

Majd fél órával a vacsora után elkezdek sportolni, mozogni. 10 percig hullahopkarikázok, 50 felülést csinálok és még mozgok valamit.


Mondjuk ha van tornánk ( 2x egy héten )500 m futunk vagy többet.

Ma 500 m lefutottam 2 perc 19 mp alatt.

Emígy a mozgással semmi baj sincs mert szeretek mozogni, de az édességekkel van bajom. Folyton ennem kell és nem bírom visszatartani magam. Emígy sikerül. EZt még meddig folytassam a fogyókúrát vagy ezt az edzési tervet?


emígy egy hét alatt 47 kg ról 45 kg lettem.

Ja és elfelejtettem 150 cm vagyok és 45 kg ( 12 L )


2010. jún. 14. 15:57
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem hogy ebédre húst is néha eszek vagy levest vagy még amiket említettem gyümistál.. mikor mit van kedvem.. ja és a kenyeret hanyagolom
2010. jún. 14. 16:05
 2/6 anonim ***** válasza:

kamu...


ha meg nem, akkor hamarosan gyomorszondán keresztül fogsz kajálni

2010. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A reggeli a nap legfontosabb étkezése, kísérletekkel bizonyították, hogy aki nem reggelizik, az egyrészt sokkal rosszabbul teljesít mindenben egész nap, másrészt sokkal valószínűbben lesz túlsúlyos. Reggelizz normálisan, és ebédelj is normálisan, csak így érhetsz el bármilyen eredményt. Ha koplalni akarsz, annak nem lesz jó vége.
2010. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ideális a a testsúlyod az adatok alapján

ne akarj anorexiás lenni!!! nem olyan jó dolog. 12 évesen felejtsd el a fogyókúrát. szüleid tudják, hogy ezt csinálod?

2010. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
alig eszel, és 12 évesen miért akarsz fogyókúrázni? el tudnám sírni magam... ezeket táplálják belétek:(
2010. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szar dolgokat eszel, össze-vissza, és gyerek vagy, és normál súlyú. soroljam még? mutasd meg ezt az 'étrendet' anyukádnak, remélhetőleg észhez térít.
2010. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!