Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposztaleves kúrát kinek van...

Káposztaleves kúrát kinek van jedve velem csinálni?

Figyelt kérdés
Ki az aki csinálta már ezt vagy a tojás kúrát? Hízni vagy fogyni lehet hamarabb? En egy honap alatt rengeteget hiztam,vajon mennyi idö alatt tudnám leadni? Hízásom oka: ezelött minden t megvontam magamtol,pár zöldségen és néhány gyümölcsön éldegéltem. Utobbi idöbe helyzetváltozás történt,mindenféle liszetes,cukros,zsiros dolgot zabáltam,tömtem magam rosszullétig.
2018. máj. 14. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem, hogy itt találsz olyan elmebeteget,aki ezt a fasságot végigcsinálná veled. Szerintem ereszd el ezt a fogyás dolgot. Neked már nincs remény.
2018. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
A kaposztakúra? Normlais vagy? 2. Nap sugarba fogod hanyni ...
2018. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog a káposztaleves, egy kiegyensúlyozott étrenden belül. Ezen élni nagy butaság, nem is esik jól, egészségtelen is...

Rosszabb mondjuk nem lenne a pár zöldség és gyümölcs után, de azért rossz nézni, amikor az emberek fehérjeszegényen koplalnak.


A tojás már jobb megközelítés, de a tojásböjt szintén egy hasraütéses koplalós borzalom. A vége felé még tojás is alig van benne...


Rendes, kiegyensúlyozott életmódban gondolkodj, a fogyáshoz nem kell kiegyensúlyozatlan, koplalós étrend, sőt, ez ellenjavallt.


Változó, kinek melyik megy gyorsabban. Egyesek képtelenek észrevehető tempóban hízni, ilyen a genetikájuk. Te más vagy.

Heti fél-1 kg az egészséges tempós fogyás extrém elhízottakat kivéve, persze lehet fölötte is, de ott már egyre több izmot vesztesz s persze kegyetlenül nehéz.

2018. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!