Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Talált valaki erre megoldást?

Talált valaki erre megoldást?

Figyelt kérdés
Elvileg ugye inni kell, ha éhes vagy, és az elmulasztja, meg két pohár vizet kell inni kaja előtt, hogy hamarabb jóllakj, és így könnyebben fogysz. De ha sokat iszom, sokszor kell pisilnem, ami a suliban abszolút nem szerencsés, de délután is lehet valami olyan program, amin nem lehet vécére menni. Alapból is furcsán működöm, ha nem iszom semmit, akkor is többet megyek vécére, mint a legtöbben. Valakinek van valami ötlete?
2018. máj. 19. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?? Egy dugóra? Tenaladyre? De most komolyan mégis mire gondolsz??? Vagy iszol és sokat pisilsz vagy nem iszol és nem pisilsz sokat.. NABUMMM
2018. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit tehetnél, nekem ilyen gondom 4 liter fölött sincs (amíg nincs tea, dinnye, sör, mert azok durvák), viszont az nem igaz, hogy éhesen inni kell. Éhesen enni kell, de persze, én is hallottam, hogy egyesek összetévesztik az éhséget a szomjúsággal... Nem tudom, hogyan, de mindegy is, a hidratálás fontos, inni kell, ha éhes vagy, ha nem.


Talán azt tehetnéd, hogy akkor iszol többet, amikor nem kell kibírnod sokáig, pl. este otthon vagy délelőtt suliban. Az én napom is elég asszimmetrikus, inkább este iszom, igaz, későnkelő esti típus vagyok. Amíg beviszed a szükséges vizet, nem probléma, hogy bizonyos órákban csak kortyolsz néha egyet. Már ha ez megoldható, mert ha olyan az elfoglaltság, amiben megszomjazol... Én nem tudnék kicsit is hosszabb távokat futni sok ivás nélkül, van, akinek megy.

2018. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az evés előtt egy pohár víz csak az idősebbeknél, kb. 40-plusz, működik, mivel a fiatalokon gyorsan átmegy a víz, jobb az anyagcseréjük.
2018. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!