Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet mellből fogyni?

Hogyan lehet mellből fogyni?

Figyelt kérdés
Elég nagy és idegesít
2018. máj. 23. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, mint másból. Fogysz és vagy megy le onnan is, vagy nem. Genetika, honnan fogysz. Ha nagyon lefogysz, akkor persze lemegy a mell is, de a sima karcsúság még lazán összefér különösen nagy mellekkel, ez van :(
2018. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

hány kg?

milyen magas?

2018. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irányított fogyás nem létezik
2018. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogod a nagy kést és...
2018. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha diétába fogsz, valószínű, hogy onnan is fog lemenni. Viszont ha nincs rajtad súlyfelesleg, akkor esélytelen szerintem.
2018. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

165 cm, 80 kilósan volt kb. 80G mellem, ami kb 1200 köbcentiméternek felel meg. Igen, hatalmas.


Most van 75D úgy 60 kilóval, ami kb. 600 köbcentiméteres. Térfogatban a fele.


Azt ezt felölelő bőr mérete nem változott, rendesen megereszkedtek, amolyan lógó kutyafül szerűek lettek. Persze ezt nehezen viseltem, fel is varrattam őket, ami nagyon sokat segített az önbizalmam visszanyerésében.


Mellől ugyanúgy lehet fogyni, mint máshonnan: diéta és sport. Csak sajnos nagyon megviseli a nagy melleket a fogyás. Ezt vagy elfogadod, vagy megcsináltatod súlyos százezrekért.


Forrás: [link]

2018. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!