Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mellből tényleg nem lehet...

Mellből tényleg nem lehet fogyni sehogy sem?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan mondják, hogy nem lehet. De én nem arra vagyok kíváncsi ,hogy sokan mit mondanak, mert mondhatnak sok mindent, az még nem biztos ,hogy igaz is. Arra lennék kíváncsi ,hogy semmilyen természetes megoldás nincs rá? Mellizom erősítő gyakorlat? Más ételek fogyasztása? Sok, heti 4-5 alkalommal úszás?

2017. aug. 8. 12:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
Amikor én fogytam nekem a mellem is ment le a kilókkal!
2017. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenhonnan lehet, ahol zsír van, mellből is. Főleg nőknek.
2017. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. válaszoló! És azt megkérdezhetem ,hogy ha a többivel együtt a mellből is megy felesleg, akkor nem veszíti el a feszességét?

21 éves vagyok egyébként.

2017. aug. 8. 12:20
 4/14 anonim ***** válasza:

Sokat segítene ha tudnánk hogy lány vagy netán fiú vagy. Mennyi idős mo djuk?????

Lehet onnan is fogyni. Ha a mell az elülső váll izmokat sokat edzed az a feszességen is sokat segít és valamivel kissebb is lesz. Meg a sok sok bőrfeszesítő.

2017. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat, azt hittem egyértelmű... Nő, 21 éves
2017. aug. 8. 12:35
 6/14 anonim válasza:
1es vagyok nekem ugyan olyan feszes maradt!
2017. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Kicsit jobban fog lógni, miután lemegy a zsír belőle, de megfelelő feszesítő gyakorlatokkal karban lehet tartani.
2017. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért akarnál mellből fogyni? Akkor szép, ha nagy! Ráadásul a fogyástól lógósabb lesz, kevésbé feszes.

27f

2017. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam ,hogy a fiúknak tetszik. De te férfiként nem gondolod ,hogy tudod ,milyen érzés, amikor a sportban gátol mondjuk, vagy amikor elkezdesz puposodni a melledtől...
2017. aug. 8. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Genetika kerdese. Mindenki kicsit maskepp raktarozza a zsirt. Van aki mellbol is fogy amikor fogy, van aki meg nem. Valamennyit biztos fog logni, de ra nem fogsz lepni.
2017. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!