Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan lusta barátnőim vannak,...

Timido kérdése:

Olyan lusta barátnőim vannak, hogy nem tudok velük semmit sem csinálni. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Hívom őket biciklizni, futni, görkorizni. Azt mondják : " haggyámáááá "

Aztán na modnom akkor sétáljunk el a kutyamenhelyre. " Dehogyis.... csak megsajnálom őket. "

A maximum amire képesek, hogy kint sétafikáljunk egy kört, és beszélgessünk.

De én meg egyedül nem szeretek görizni, sem biciklizni. :(


2010. jún. 15. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

1. Keress másik barátnőket sportoláshoz.

2. Menj egyedül.

2010. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Keress új ismerősöket.
2010. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Megértelek..

Nekem is ilyen a legtöbb.Még az a szerencse hogy az unokatesóim 2 utcával arrébb laknak és ők nagyon sportosak..úgyhogy én is velük megyek bicózni meg futni.

A barátnőkkel már csak buliba járunk el, amiből szintén sportot űzünk :)

2010. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2010. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
51%

hol laktok?? biztos, hogy ők az igaz barátnőid? nekem róluk inkább pár disznó jutna eszembe XD :D bocs, ne haragudj...

arra figyelj, hogy a te kedvedet ne hagyd, hogy elvegyék! keress más haverokat!!!

2010. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet külön barátnőd asportoláshoz, és külön a beszélgetéshez. Az még nem árulás!

Talán egy fiúnál kellene próbálkoznod, hátha aktívabb! Vag y menj el görkorizni, és ott csatlakozz más görkorisokhoz. Vag yha látsz valakit, aki egyedül korizik, menj oda, lehet, hogy örülni fog.

2010. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az én barátnőim is pont ilyenek... pff.. szerncsére tesóm eljön velem szivesen csak ritkán van itthon a másik meg hogy néha sikerül rávennem 1-2 bnömet hogy bicózzon mellettem miközbe és futok...pff.. dehát basszus... nemigaz, hogy ennyit nemtesznek meg értem... 1xűbb aztmondani nekik hogy jajj nemkell neked sportolni ígyis jó az alakod... pff... 18/L
2010. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2010. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2010. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szolnok :)
2010. jún. 16. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!