Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -40 kg. stagnalas. Hizas....

Timtimi kérdése:

-40 kg. stagnalas. Hizas. Tanacsok?

Figyelt kérdés

Leadtam egy ev es nehany honap alatt 40 kg-t, az utobbi idoben viszont nehany honap stagnalas utan hizni kezdtem...eddig nem szamolgattam kaloriakat, a Norbi update szerint ettem, viszont az edzesprogramjat mar kevesnek erzem...kezi sulyzoim vannak 1-3-5-10 kg...nem tudom, hogyan lepjek tovabb...kardio..sulyzok?...ha tudtok adjatok tanacsot...a kaloriaszamlalassal csak annyi a gondom, hogy nem tudom, hogyan tudnam merni azt, amit elegetek....+ ha ismertek erdelyben egy o endokrinologust, pajzsmirigy gondok....akikhez eddig jartam napi 700 kaloria bevitelet tanacsoltak....nayon merges voltam es otthagytam oket, mert a koplalast mar sok eve kiprobaltam...leadtam vele kb 7 kilot es visszaszedtem 15-ot...

Meg valami: 165 cm, jelenleg 100 kg, 24 eves, no.

...adjatok tanacsot...


2011. aug. 13. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit tanácsolok... kezd el használni végre komolyan azokat a súlyzókat! Nem az elégetett kalóriákat kell számolgatni, felesleges. Ha tisztában vagy a bevitt kalória mennyiségeddel PONTOSAN akkor nincs gond. Használd a kis digitális mérleget, mindent grammra pontosan mérj ki. Állíts össze egy komplett étrendet, nem norbit követve hanem a saját igényeidet követve. Ugyan így járj el edzésterv készítésnél is.

Itt a kajához a segítség: [link]

[link]

[link]


Az edzéstervedet úgy állítsd össze, hogy heti 5 edzésed legyen és mind teljes testre szóljanak, valamilyen aerob mozgással mondjuk bicikli vagy úszással kiegészítve. Itt találsz gyakorlatokat amiket egykezes súlyzókkal is el tudsz végezni: [link] Ha kétkezest találsz akkor sincs vész, hisz a legtöbbet 1db egykezessel is megtudod csinálni.

Tehát minden testrészre 1 vagy 2 gyakorlat, annyi ismétléssel akkora súllyal, hogy kb 2-3 szériát le tudj nyomni. Pl.:

kalapács bicepsz 3x15 3kg-al.

Ezt már neked kell kitapasztalnod.

2011. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyan lehettel 140 kg ilyen fiatalon? Volt valami betegseged?
2011. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
remek, remek:) koszonom a konkret informaciot!...meg valami, csak, hogy lassam, jol ertelek-e: a het 5 napjan amikor edzem, akkor dolgoznom kell bicepszre, tricepszre, hatra, vadlira, combra, hasra stb. mmindeg mindenre? ezt erted a teljes test alatt ha jol gondolom...+ aerob.
2011. aug. 13. 10:41
 4/8 A kérdező kommentje:
130 voltam, lement 40, aztan kb egy 10-es vissza...pajzsmirigy gondjaim is vannak...csak sajnos eddig meg egy jo dokit nem talaltam, aki kezelne ezt, mert az rengeteget segithetne.
2011. aug. 13. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen jól értelmezed. Szépen minden izomcsoportra egy egy gyakorlat. Nem kell megszakadnod edzés végén, de amikor érzed, hogy feszülnek az izmaid akkor tudod, hogy jól dolgoztál. És a végén egy kis hosszabban tartó mozgás.

Nem biztos, hogy aerob lesz (pulzusfüggő), nem is szeretem ez a fajta szétbontást. Elméletben tökmindegy melyik, úgy válaszd a tempót, hogy ne bírd egy órán keresztül csinálni de ne is ájulj le róla 10 perc után.

2011. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont minél hamarabb érdemes egy normális dokit is találni!
2011. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben, megegyszer koszonom a tanacsod.
2011. aug. 13. 10:51
 8/8 anonim válasza:
szia hogy sikerült ennyit fogynod, nekem kb 30at kellene leadnom de nem megy
2012. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!