Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon hízlal a sajt? Sos

Nagyon hízlal a sajt? Sos

Figyelt kérdés
Ez a kedvencem, és erről nem szeretnék lemondani. :( Mindennap szoktam enni sajtot, csak nem tudom, hogy mennyire hízlaló..?
2010. jún. 15. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom a trappistát. Szinte minden nap eszek reggel, eddig nem volt semmi gond. Bár nyilván nem egy csomaggal tömök le:D
2010. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A zsíros sajt pl trappista hízlal, igen. Edd nyugodtan, de ha fogyni szeretnél, keress inkább zsírszegény sajtokat, pl mozzarellát, finom és kevésbé hízlal.
2010. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkora butaság ilyen ételcsoportos megvonásokkal fogyni. Ha sokat eszel, minden hízlal, mindegy, hogy gyümölcs, vagy valami más. Az egész fogyás lényege az, hogy kevesebb energiát juttass be a szervezetedbe, mint amire szüksége van, és így kénytelen lesz a felhalmozott energiaraktárakat (zsír) felhasználni. Tehát nyugodtan ehetsz mindent, de csak mértékkel. Bár tény, hogy ezt a legnehezebb.
2010. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

100 g tarppista sajt 390 kcal, 30% az abszolut zsirtartalma, a mozarella 270 kcal, és 20% zsirt tartalmaz.

A különbség nem annyira nagy, és ha csak keveset eszel, akkor MINDEN fogyókúrába belefér.

2010. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is fogyókúrázok, de szinte minden nap eszek sajtot...édességet viszont egyáltalán nem :)
2010. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én feta-t és mozzarellát eszek majdnem minden nap, nem hízom tőlük.
2010. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit eszel. Normál, nem túl vastag szelet a reggelihez vagy a salátába pár kocka, nem hízlal, és egészséges.

Csak sajttal jóllakni viszont nem lehet, mert nagy a zsírtartalma.

2010. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

valts at mozarellara..abba fele annyi zsir van es finom is

viszont ne vidd tulzasba

2010. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. jún. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!