Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok 3 het alatt...

Mennyit fogyhatok 3 het alatt ha reggel csak zoldturmixot iszom ebedre meg salatat eszem csirkevel es mellette 5km-ert futok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel a tervvel minimum összeesel a 2. hét végén futás közben, de úgy kb. 1-1.5 kilót fogsz ténylegesen fogyni hetente, ami tényleges fogyás, és nem csak az, hogy full üres vagy belül.
2018. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem sokat és nem is fogsz jobban kinézni. Három hét alatt lettél dagadt?
2018. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en hasonlóval 15 kg fogytam 3 hét alatt.csak reggelire kávét ittam.utana ebed 14 körül,vacsi 18 körül.
2018. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.kommentelő köszönöm

2.edesem attol meg hogy fogyni akarok az nem azt jelenti hogy dagadt vagyok hanem azt hogy van igenyem ra hogy meg jobb alakom legyen es meg vekonyabb legyek... de nyugodtan dagatozz le draga vegulis biztos az vagyok meg minden

2018. máj. 26. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is vigyázz a szádra! Nem vagyok az édesed.

Másodszor, ha valóban lenne igényed a jobb formára,akkor ezt a fasságot meg se kérdezted volna.

2018. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönheted a 3. választ, mert ha te 50 kiló vagy, akkor az életben nem fogsz fogyni 15 kilót 3 hét alatt, max ha 200-ról indulsz, de még azt is kétlem.
2018. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2-3 het alatt sajnos nem lehet latvanyosan fogyni,csak dontsd el h fogysz,ne gorcsolj ra az idore,6-8 het mulva mar eszreveszed magadon h sokkal szebb vagy es feszesebb es ez erot ad h ne hagyd abba,kitartast neked!
2018. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!