Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt mennyit...

Egy hónap alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Ha nagyon durván koplalok kb mennyit fogyhatok??Most 117kg vagyok.
2010. jún. 15. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
3-4 kilót.Annyi normális.
2010. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mondjuk 6-7 kilót... aztán 15öt hízol vissza...


ekkora súlyfelesleggel ne kezdj diétába orvosi segítség nélkül, mert rámehet az egészséged, mire tűrhető súlyra lefogysz. mindenképp keress fel egy dietetikust!

2010. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Üdv!

Én 118 kg voltam, ma már 89kg-ot mutat a mérleg. Még szeretnék fogyni 9 kg-ot.

Szerintem nyugodtan belekezdhetsz egyedül is, de nagy elhatározás kell és egy új életmód, a régivel fel kell hagynod.

A legfontosabb, hogy elsőként az agyadban rendezd el a dolgokat, mert minden ott fog eldőlni.

Ne 1 hónapra tervezz, hanem egy életre. Ezekkel az 1 hónapos tervekkel az a baj, hogy állandóan a mérleget fogod nézni és amit lefogysz gyorsan, azok hamar vissza is fognak szállni rád. Ráadásul, ha koplalsz,alig fogsz fogyni valamit, ráadásul kifogsz készülni és megint az evésbe menekülsz.

A legfontosabb a mozgás és a megfelelő étrend.

Én visszafogtam a szénhidrátokat,rizs és krumpli helyett köretként salátákat csináltam, különbőző formákban.

Legyen meg a napi 5 étkezésed, sokszor keveset egyél és legalább fél órát mozogj hozzá. Ha akarod segitek szivesen, privátban megbeszélhetjük. És tudd "ahol akarat van ott út is van!" sok szerencsét!

2010. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehogy elkezdj koplalni!! utána meg kb vissza is szeded sőt még többet is, hisz nem tudsz állandóan koplalni, egyszer úgyis kimerülsz..

napi 5* étkezés, normálisan, több zöldség-gyümölcs, kevesebb édesség, sok víz és kevés üdítő, és vmiféle mozgás, és meg lesz az eredménye

csak ki kell tartani mellette

2010. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!