Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha azt illik mondani, hogy...

Ha azt illik mondani, hogy csontkollekció, csonti, csontrakéta stb, akkor azt miért nem illik, hogy dagadék, puffancs stb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyiket sem illik!!! Se csontizni, se dagizni!!! Aki durván kritizálja más külsejét, az egyszerűen bunkó!!! Akkor már lehetne véleményt nyilvánítani hajszínről, hajhosszról, szemszínről, minden külső tulajdonságról, de minek? Mindenki olyan amilyen.
2010. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
szerintem egyiket sem illik.
2010. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem illik egyik sem.

És pontosabban azért nem,mert nem mindegyik ember bunk.ó tajparaszt. Bizonyára aki lecsontoz az irigy rád. Az olyanokkal nem kell foglalkozni.

Én nem szoktam egy ducibb valakit lepuffancsozni csak mert neki más a genetikája ,mint nekem. Tudod nem kell más szintjéhez lealacsonyodni!

Neked attól még nem kell tahónak lenni,csak mert más az veled.

2010. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja még annyi,hogy ezt tapasztalatból mondom.ha nem foglalkozol a bunkó megjegyzéseivel, akkor egy idő lekopnak.
2010. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem illik, de nyilván elfogadottabb, ha valaki le botsáskáz, mintha azt mondod rá, hogy dagadt tehén :s Pl. rám is mondták már, hogy "de sovány vagy!", mégsem mondhatom vissza, hogy ő a dagadt... :s elfogadottabb, mert a dagadtabbak (vagy akik annak hiszik magukat) vannak többen.
2010. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő bunkóság, ne foglalkozzunk már a másik kinézetével. Én is mentem az utcán, erre elkezdi egy régi ismerősöm: egyél rendesen... mondom el se tudod képzelni mennyit zabálok, csak mellette mozgok is napi legalább háromnegyed órát...
2010. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! az a baj, hogy nem is csak ilyen bunkó megjegyzések vannak, hanem egyszerűen megjegyzik az emberek, hogy "milyen sovány vagy" meg ilyenek, de ha én visszamondanám, hogy milyen kövér vagy tutira megharagudna. egyébként tényleg sovány vagyok, de nem kórosan (165 cm 48 kg)
2010. jún. 15. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő oltári nagy parasztság. Dagizni és csontkollekciózni is. Van, aki nem azért kövér, mert egész nap csokit zabál, hanem mert beteg, és van, aki nem azért vékony, mert anorexiás divatp*csa, hanem mert gyárilag ilyen, ezt örökölte stb...mind a ducikat, mint a vékonyakat csúfolni gusztustalan és sekélyes gondolkodásra vall.

Engem speciel mindkettőért gúnyoltak épp eleget. Az óvodában azért, mert vékony voltam. Az általánosban azért, mert a nőiesedés miatt híztam pár kilót. A középsuliban-bár ez kicsit off-azért, mert rocker voltam. Tudom, milyen érzés, ha bármi miatt csúfolnak, nagyon rossz és depressziós is voltam évekig. Szinte hazajártam a pszichológushoz.


25L

2010. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is bunkóság, mert mindenki olyan amilyen, és mindenki máshogy érzi jól magát. Engem is szekáltak folyton, de a család is. :S És tudom milyen "Jó" érés.

Én nem szólok be senkinek aki duci, és annak se aki vékony(őket inkább irigylem).

Amúgy annyi off-ot: az előző válaszolónak üzenem, hogy nem minden anorexiás divatp!csa, és nem minden divatp!csa anorexiás...

Félreértés elkerülése végett se anorexiás nem vagyok(ismerek egyet csak) és se divatp!csa. :)

2010. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

Egyiket se illik mondani, mert bunkóság.

De abba gondolj bele, hogy sokszor a soványak mindig azzal jönnek, hogy "Nem vagyok anorexiás, ilyen az alkatom, a genetikám, stb", de aki ducibb, arra már egyből rányomják, hogy egész nap ül a tv előtt, és zabál, azt nem tudják elképzelni, hogy alkatilag ilyen. (NEM a hájmennyiségre gondolok, hanem a méretére. A vékonyabb testalkatúakon is lehet háj, mégis "elfogadottabb" egy pl 55 kg-os csaj, aki ugyan vékony, de "puhább", mint egy 70 kg-os, aki nagyobb darab, de erősebb testalkatú, kevésbé "puha".)

2010. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!