Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? (lent)

Mi a véleményetek erről? (lent)

Figyelt kérdés

13/l vagyok és 80 kg-s voltam kb 1 hónapja és 166 cm.

Most 71 kg vagyok és ezt nem ugy értem el hogy fogyokúráztam.Hanem a családom segített hogy a napi étkezést felcseréltük teljes kiőrlésü és gyümölcsös,zöldséges étrendre.És sok vizet ittam.

És még tovább megyek.Csak azért irtam le ezt mert én nagyon örülök neki.Sokkal jobban érzem magam igy!

Ja és még tornázok is napi szinten.

:D

Ui:És ha van még ilyen tizenéves gyerek aki túlsúlyos annak nagyon ajánlom ezt!Nem a koplalásos fogyókurát!


2010. jún. 15. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes,mindenkinek ezt kéne tennie aki fogyni akar. Jó közérzet,kevesebb háj,több izom.Mi kell még?

Gratulálok és további sok sikert kivánok neked. Nem kell attól félned ,hogy a duplája jön majd vissza mint a koplalóknál..

2010. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosan:D

csak annyira felvagyok dobva hogy muszáj volt leirnom:D

Köszii:P

2010. jún. 15. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
aranyos vagy :)
2010. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

de aranyos vagy, szívből örülök neki! gratulálok

kitartás

azt leírnád h konkrétan mikre cseréltétek a kajádat?

2010. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sportolni nem is sportoltal????
2010. jún. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát pl:

A kenyeret-teljes kiőrlésü zsmlére zseréltem meg a chipset meg ilyen féle nasikat-Avtivia és teljes kiőrlésü zappehelyre na és gyümölcsre meg zöldségre:D

Utolsónak:

Nem.Nem nagyon sportoltam.Kb csak annyit hogy naponta 2x30 felülést csinálok.

És köszönöm a többieknek:)

Olyan boldog vagyok:D:D

2010. jún. 16. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!