Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét alatt le szeretnék...

1 hét alatt le szeretnék fogyni, NAGYON SÜRGŐSEN! Valaki tud mondani nem csak kajával kapcsolatos ötleteket?

Figyelt kérdés
1 hét múlva az osztályommal elmegyünk fürdőbe, és a 2 részes fürdőruhámat szeretném felvenni Kövér vagyok, és szerintem hájas is.. Nem mertem senkit sem kérdezni, ezért itt teszem fel... Nem tudok mit tenni... Minél gyorsabban le akarok adni pár kilót..

2018. máj. 30. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Zsírleszívás ennyi idő alatt is segít.
2018. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hájas vagy valóban, akkor nem fog menni egy hét alatt semmi. Ha koplalsz és laposabbnak tűnsz, a háj akkor is marad. Sajnálom. Úgy fogsz megjelenni ott, amilyen vagy. Ha szégyelled a tested, akkor hosszabb távon változtass. Nyári szünet alatt (3 hónap alatt) már szép változást lehet elérni.

Hány centi/kiló vagy?

2018. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjátok, totál testkép zavaros, leírta nekem hogy 155 centihez 43 kiló. Kislányom, neked inkább hízókúra kellene, mint sem fogyókúra.
2018. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy hét alatt akarsz lefogyni mit akarsz a kajával? Ne egyél akkor semmit. Hülyékkel nem lehet mit kezdeni komolyan.
2018. máj. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Vágd le az egyik lábad, az is több kiló, ha megszabadulsz tőle, kevesebbet fog mutatni a mérleg.
2018. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!