Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? Mostanába...

Valaki tud segíteni? Mostanában nagyon nincs étvágyam. Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehetséges, hogy volt már ilyén kérdés, minden esetre én nem találtam.

Szóval. Kb. 2 hónapja nem eszek rendesen. Jóval kevesebbet eszek, mint régen, van, hogy egy nap csak 1 sajtos pogit. (Míg régebben pl. mindenből 2 tanyer, plusz ami itthon volt joghurt, csokis keksz,....stb.)

A gond az, hogy eleinte nem nagyon érdekelt, hogy keveset eszek, sőt, örültem is annak, hogy végre nincs étvágyam, és nem zabálok be minden sz@rt.

Most azonban elkezdődtek a "problémák".

Ha nem eszek, akkor azért fáj nagyon a hasam, ha pedig eszek, akkor azért. Nagyon rossz, 1 hete szinte aludni sem tudok, mert egyszerűen fáj. Tegnap este be is hánytam már:/ Nem tudom mit csináljak, illetve hogy hozzam rendbe az "étvágyam"..

Bárki, aki tudna nekem segíteni, nagyon megköszönném, illetve aki volt hasonló helyzetben, adhatna ötleteket.

A válaszokat előre is köszi:)



2018. máj. 31. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A fülledt meleg 2 hónapja kezdődött , a szervezet telített lehetett ok mindennel de mióta keveset eszel tisztul és ürül a rendszer . Ez elvonási tünet .
2018. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

2 hónap elég sok, ha már nem tudsz normálisan enni, orvos, kórház... Máskor ne játssz az egészségeddel s étvágytól függetlenül egyél, mert szükséges az élethez. Nyári kánikulában vagy lelki gondoknál, betegségnél pár nap nem vészes, de utána enni kell, mert elszoksz tőle s jöhet az infúzió vagy tudom is én, mi.


Ez már komoly, orvosi eset a leírásod alapján, ne távoli idegeneket kérdezz, hanem kérj szakmai segítséget.

2018. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:) Igen, én is gondolkoztam már azon, hogy orvoshoz forduljak, de még nem bírtam rávenni magam:/(félek, nemtudom miért)
2018. máj. 31. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
B12 vitamin, vagy Bérescsepp + C-vitamin. Ezeknek jó étvágynövelő hatásuk van. És nem is mesterséges szutykok mint az egyéb étvágynövelők. Próbáld ki valamelyiket!
2018. jún. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2018. jún. 1. 06:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj egy gasztroenteorológiára.

Ne félj a betegségtől kell félni nem a vizsgálattól! Semmi olyasmi nincs ami nem túlélhető. Az is lehet hogy csak egyszerű helicobacter van nálad és egy antibiotikummal kiírtható. Mielőbb menj el dokihoz!

2018. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!