Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lett hirtelen ilyen jó...

Miért lett hirtelen ilyen jó az étvágyam mostanában?

Figyelt kérdés
Nem rég töltöttem be a 18-at. Régebben nem igazán volt ilyen jó az étvágyam, válogattam, 48 kiló voltam nagyon sokáig(nem sportoltam semmit) és most hirtelen egy hónap alatt felszedtem 4kilót. Nem tartom ezt normálisnak mert alacsony is vagyok(162) és egész nap csak enni tudnék, a testsúlyom pedig csak nő. Ma is reggel megettem 2 szendvicset ebédre túróstésztát ettem utána 2 csokit, majd megettem pár szem epret 2 elég nagy mandarint és egy banánt, és nemrég megint túróstésztát(ez sem volt kis adag). És kb minden nap ennyit eszek.
2012. márc. 24. 19:08
 1/1 Angii^^ válasza:
azt nem tudom, hogy normális-e, de igyál jóval többet, pl. helyettesítsd a két csokit két pohár vízzel :)
2012. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!