Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon sokat...

Szerintetek nagyon sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Reggeli: egy kis tálka zabpehely

Ebéd: tárkonyos csirkeleves, 2 szelet sült csirkemell hasábburgonyával (normál adag, munkahelyi menü)

Uzsonna: 1 Pöttyös túró rudi (normál, natúr)

Vacsora: 2 jó nagy szelet kenyér (nem toast), 10 dkg csirkemell sonka, 4 szelet lapkasajt, 2 paradicsom + 1 gyümölcsös joghurt


Úgy érzem a vacsival egy kicsit elszaladt velem a ló, nagyon éhes voltam ahogy hazaértem.


Szerintetek nagyon sok volt?


2018. jún. 4. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Bőven nem. Egyébként a sok az emberfüggő. Én tegnap és ma hajnalban (átcsúsztam a kaja adaggal) megettem több mint 800 gramm szénhidrátot és a többi vasárnap is rengeteget eszem és mégis vékonynak számítok, mert a fizikai intenzitásom extra magas, mindennap. Tehát a sok az relatív.
2018. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tűnik soknak, bár ha neked a szelet kenyér az, ami a páromnak (20 dkg), az lehet, hogy neked sok. SEMMIT nem tudok a kalóriaigényedről... Lehet, hogy neked 1500 kcal kell naponta. Lehet, hogy 3000.
2018. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sok.
2018. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
175 centi magas vagyok és 65 kiló. Nem vagyok kövér, csak a a hasamon és a fenekemen van kb 3-4 kiló felesleg, azt akarom leadni a nyárra. Ülőmunkát végzek, heti kétszer járok edzeni. Általában ennél kevesebbet eszek, főleg vacsira, de ma iszonyatosan éhes voltam. Remélem holnapra elmúlik. :)
2018. jún. 4. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Az energiaigényt kell figyelni. Rengeteg étel mellett is lehet fogyni, nagyon magas energiaigénnyel. Ennyit én egyhuzamban is megtudnék enni szerintem simán (gondolom a leves nem volt nagyon nagy adag). Szerintem ez nem olyan sok étel egy napra még akkor sem, ha nem mozog sokat az ember általában, bár genetikafüggő.
2018. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát holnap reggel lesz majd dolgod a WC-n. :)
2018. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Normál adag.
2018. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, de kihalnak miattad a csirkék :)
2018. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Na ja, én is meg tudnám enni egyben s nem tuti, hogy jóllaknék. A kalória nem tűnik vészesnek, bár ha fogyni akarnék, alapból kevesebb kenyeret ennék.


Írod, hogy ma különösen éhes voltál. Nos, ez egészen más, mintha minden napod ilyen lenne.A zt hiszem, sokuknak vannak olykor evősebb napjai, de a súlyod inkább az átlag kalóriaegyenlegtől függ, egy erősebb nap nem sokra képes. Akkor sem, ha duplaennyit eszel.

2018. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mérd meg az ételeid -> utána nézd meg mennyi kalória volt bennük -> ha nem lépted túl a kalória igényedet akkor nem ettél sokat.
2018. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!