Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Réka 20 perces tornája így jó...

Réka 20 perces tornája így jó lenne?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam egyik nap a 20 perces hasizmot+20 perces popsit, másnap pedig a 20 perces comb+ 20 perces felsőtest edzését csinálnám meg, mellette igyekszem futni mindennap 30 percet. Szerintetek ez így hatásos lenne?(166 cm vagyok és 60 kg, és az evésre is odafigyelek.) Előre is köszönöm a segítségeteket!:)

2018. jún. 6. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Én minden nap a comb edzést csináltam tőle, bőven elég volt az is. Két hét múlva kezdett látszani a popsimon is, hogy kerekedik (párom vette észre, így azt sem lehet mondani, hogy beképzelem). Felesleges szerintem ennyit csinálni, na meg első nap nem biztos, hogy végig bírod csinálni mindet, ami kudarc lesz és hamar feladod. 67kg-ról 59kg-ra fogytam ( 174 cm vagyok) egészséges táplálkozással és ezzel az egy 20 perces blokk napi szintű végzésével (vasárnap pihi) 3 hónap alatt, ami szerintem sokat elárul.
2018. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!