Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segít lefogyni?

Valaki segít lefogyni?

Figyelt kérdés
Segít vAlaki összeállítani egy 1000kcalos étrendet egy napra? Miből mennyit ehetek,hánykor? Akinek van kedve megtervezni(alma,házi tojás,uborka,paradicsom,répa,túró,csirkecomb) ezekböl.
2018. jún. 6. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

15000 ft+áfa lesz.

2018. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kiwi0119 válasza:
0%
Én tudom ajánlani nekem a kaloriabazis.hu - t . Be tudod írni az ételt amit éppen megettel a program kiadják mennyi kalóriát vihetsz be meg be tudod írni ha sportoltal mindent sokaknak segített már ez a program de viszont szerintem ez az étel mennyiség nagyon kevés amit most ide leírtál egybol nem szabad bele kezdeni a diétaba először finoman egy nap fontos 5x étkezni keveset reggelire pl egy barna kenyeret vékony sonka szelettel és zöldséggel vaj nem mehet bele ... egy 3 óra múlva szinten attól függ mikor keksz fel aztán lehet egy étkezés egy gyümölcs a délelőtt folyamán ebédelni rendesen ebédelj aztán vacsorára egy fehérje turmixot vagy túró turmixot és este 6 után nincsen kaja ... fontos hogy ne egybol akarj bele vágni mert hamar meg unod éhes leszel és többet fogsz hizni mint fogyni és hétről hétre fogd keményebbre és fontos hogy sok fehérjét vigyel a szervezetedbe ill. SPORT nagyon fontos nélküle nem ér semmit
2018. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 theCilOo98 válasza:

Fiú/lány?

Hány kiló vagy?

Mennyi idős vagy?

Mennyi vizet iszol?

2018. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1000 kaloria nem valami sok. Ha komolyan gondolod a fogyast inkabb fordulj dietetikushoz
2018. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!