Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány evőkanál zabot ehetek...

Hány evőkanál zabot ehetek reggelire fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Amennyi lefedi a napi szénhidrát szükségletem. Nap közben csak zöldséget ennék hússal. Vacsorára túró, joghurt, fehérje. Fizikai melót végzek és kell az energia!


Soha nem számolgattam, így zöldfülű vagyok.


190 cm magas vagyok, majdnem 100kg és 25 éves. ( Férfi )


Aki esetleg beleásta magát a témába, leírhatná. :)


Púpozott vagy csapott evőkanál, nem tudom hány gramm egy evőkanál, úgyhogy meghallgatnám mit mondotok.


Előre köszönöm!


2018. jún. 13. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Akármennyit, ha a kalóriadeficitedet így is tartani tudod, milyen kérdés ez?


Én nem eszem zabot, mert enervál és zavarja a fogyásom (plusz nem szeretem), de tudom, hogy bármennyit képesek emberek enni, 30 gramm (gopndolom, nem 100 kilós férfiak, de másnál sem értem) és a csillagos ég között.

Simán van, aki szálkásításkor 150-200 gramm zabot eszik, de persze nem lehetetlen ennek a többszöröse sem, ez merőben egyéni. Sokaknak fogyáskor is jópárszáz gramm ch kell, másoknak kevesebb.

A párom is fizikai munkás (könnyű fizikai munka, kell mellé sport), csak 70 kiló alatti, ő speciel beéri egy 1000-1200 kcalos reggelivel (az mindegy, hogy épp fogy-e). A zabkásája csak 130 gramm zabot, de sok gyümölcsöt és kókuszt tartalmaz, ami megduplázza a kalóriát. 2 kiló zabkása már necces lenne, ezért töményebben eszi.


De van, aki nem reggelizik, mert akkor leesik az energiaszintje. Vagy kicsi reggeli kell neki. Nem lehet ezt így megmondani, tapasztald ki.


1 csapott evőkanálnak köze lehet a 8-10 grammhoz, de biztosan nem tudom, én tipikusan mérleget használok.

2018. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!