Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha rámkövült...

Mit lehet tenni, ha rámkövült a háj?

Figyelt kérdés

Egy eve stagnál a fogyasom , azelötti két évben leadtam 20 kilót .

Az életmódváltást nem hagytam abba, nem eszem este es mozgok sokat , napközben pedig kisebb adagot . Neha többet eszem , csalónap stb , pl ciklus elött .

6 eve kivették az epemet, es 41 eves vgyok az anyagcserém iszonyú lassú , ahhoz h fogyjak korgó gyomorral kell lefekudjek es igyse megy gyorsabban .

Minden grammert megkuzdök.

Most azonban teljes megakadás, föleg hasi reszen vagyok elhizva, mell alatt mar a felsö hason is sok a háj, van egy rengö réteg, mikor lépek rezeg mint a zselé.

Alatta izom van , de nem latszik

Nagyon tartja a szervezetem a zsirt a hasi részen , utoljára fogyok hasból es keveset . Futok , setalok , mozgok , sehol semmi . Reng minden tovább es mintha rám volna kövulve nem megy le

Most nyolcvanot kiló vagyok , es a magassagom csak 167.

Terhesnek nezek ki

Tegnap peldaul csak keveset ettem napközben mert munka miatt nem ertem ra, este pedig nem ettem , mert nem szoktam , es reggel 500 gramm minusz volt csak .

Mit tudok tenni ? Nem merek nekiallni koplalni éhezni mert azert hiztam el a múltban plusz volt egy szulesem 11 éve

Napközben fehrjedúsan taplalkozom tojas , hús, sajt , es szenhidrat , gyumölcsök . ( neha egy suti )



2018. jún. 14. 08:34
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

* Bocs nem 500 gramm minusz hanem 50 gramm.

Hozzáteszem h tudom h a stressz is okozhatja ezt , hatraltatja a fogyast de az ellen nem tudok tenni sokat , próbálok lazitani .

Túl magas a kortizol szintem , folytonos készenlétben élek

2018. jún. 14. 08:37
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
Méred a kaját?
2018. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Nem mérem , szemmérték , kis adagok . A méregetés hosszútávon unalmas es nem fenntartható. Mérném ha 5 kilót kéne csak leadjak , de nekem akkora súlyfelesleggel évek kellettek a változásra , igy olyan módszereket alkalmaztam ami fenntarthatò idöben , es nem obszessziv túlzás
2018. jún. 14. 08:46
 4/44 anonim ***** válasza:
96%
Nem méred,nem tudod egzakt módon,hogy mennyi kalória-és tápanyagbeviteled és csodálkozol,hogy nem fogysz...
2018. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne csodálkozhatna? Lehet, hogy tényleg keveset eszik. De félig egyetértek, hisz tényleg nem tudhatja, mennyi kalóriát eszik. Bár ha éhezik, az eléggé gond, akkor számolva se fogyna, csak éhezve, ami nem jó.

nekünk viszont informatív lenne egy kaléóriaszám.

Nagyjából sem tudod, kérdező? Kíváncsiságból nem számolsz egy-egy tipikus napon? Mert az hasznos tud lenni. Tartósan én se számolok, mert borzalmas (és nekem nem is segít különösebben, miután már tudom, nekem mennyi kell és miben van túl sok kalória ahhoz képest, amennyire laktat. ehhez jó volt számolni egy időben), de nélküle sokan azt hiszik, hogy alig esznek, pedig kalóriában sokat.


Az hihető, hogy lassú az anyagcsere, ennyi felesleggel éhezés nélkül is megy a fogyás szinte mindenkinek (bár van, akinek jó étrend kell hozzá, de azzal már megy)...


Koplalni persze, hogy ne koplalj, az amúgyis simán lehet kontraproduktív.


Makrók nélkül mást nem tudok írni, nem tudom, mennyire eszel keveset az adataidhoz képest (s akkor még mindig nem tudom, mekkora a kalóriaigényed).


A fehérjedús étrend jó, de ha pl. túl sok a szénhidrát, az is akadályozhat. Vagy ha túl kevés. Kit mi laktat. Lehet éhezni kalóriatöbbletben is, ha kirívóan rossz az étel (rossz = az adott személyt igen pocsékul laktatja, most így értem).

2018. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Kb 1200 kaloria körul eszem egy nap, neha 1500
2018. jún. 14. 10:50
 7/44 A kérdező kommentje:

Tudtam h ennyi felesleggel evek kellenek a fogyashoz es nincs energiam eröm mericskélni parikamérlegen!

Nevetseges lenne

2018. jún. 14. 10:52
 8/44 anonim ***** válasza:
47%

Nevetséges?

Akkor fogadd el,hogy dagadt maradsz!

Egyébként konyhai mérlegnek hívják ,nem patikainak...

2018. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Milyen bájos vagy , utolsó válaszoló
2018. jún. 14. 11:04
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi annyira bonyolult a mérleg használatban. Nekem folyton kint van a pulton, ha ebédet szedek arra teszem a tányért, és nézem mennyit szedtem. Megjegyzem és később felírom a kalóriabázis-ba

Ha reggelit eszem szintén azon a tányér, és nézem mennyi a kenyér, felvágott stb.

Heti szinten kb 1 perc pluszt jelent az életedből


Azért szerintem jobban megéri mint koplalni. Használd a kaloriabazis oldalt és láthatod hogy tényleg megállt, vagy csak többet eszel és kevesebbet mozogsz mint gondolod. Én régen úgy voltam hogy nem is eszek olyan sokat azóta megtudtam az oldalról hogy azért volt ott bőven 2000-3000 kcal is naponta

2018. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!