Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kg fogyásnál elég ha...

15 kg fogyásnál elég ha diétázom és futok ahhoz, hogy formáljam is magma közben?

Figyelt kérdés

Szerenék fittebb is lenni, nemcsak lefogyni. Ha cask lefogyok, akkor a testem attól még töttyett less.

Lábra, combra, fenékre biztos elég less, de karra, hasra, mellre elég a futás? Bőven van háj mindenütt. Sajnos 10 éve van rajtam fölösleg. 158cm vagyok, jelenleg 66kg, egy hete fogyózom, 68kg-ról indultam, 4km futással minden nap, amit 5. napon 5km-re emeltem, mától 6km-t futok. Vasárnap nem futottam. Szombaton kicsit többet ettem, vasárnap még tortáztam is. De mostantól nem less ilyen. Testformáláshoz elég lesz a futás, vagy még mit mozogjak?


2018. jún. 18. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég. A futás kardió edzés, nem formálja különösebben a testet. Ahhoz erősítő tréning kell.
2018. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljes testes erősítő edzés kéne, a hosszabb távú futás nem okoz izmos karokat, azt gondolhatod... Semmid nem lesz igazán izmos a futástól, ha sokat sprintelsz, az már más, de más is kéne.
2018. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gyerekkoromban futottam minden nap 4-5 km-t. Időre nyomtuk, tehát gyors tempóban. Akkor azt mondták, izmos a hátam, karom. Sajnos a hasam, akármilyen hihetetlen, de akkor is nagy volt. Vékony voltam, mint egy nádszál, elől deszka, hátul léc, 38 kg voltam 8.-os koromban, de a hasam akkor is megvolt. Tehát azt tudom, hogy hasra nem elég.

Nem akarok én nagyon kigyúrt karokat, meg nagyon semmit, cask nagyon enyhén, épphogy. Igazából a hasam a probléma. Azzal nem tudom, mit kéne tennem, hogy lapos legyen.

Lesz rajta felesleges bőr, ez szinte száz. 2x voltam terhes, hasam az mindig is volt, tehát szinte biztos, hogy max egy kis szépséghibával lehetne lapos.

Felülések segítenek, vagy ezen kívűl milyen direct a hasra gyakorolt edzésforma hoz eredményt?

2018. jún. 19. 07:10
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez az edzésterv pl jó? Várhatok e tényleg eredményt 30 nap után?

[link]

Valaki próbálta már ezt?

2018. jún. 19. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!