Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen kifogástól szalad...

Milyen kifogástól szalad tarkóig a szemöldököd?

Figyelt kérdés
Nekem ez a legújabb kedvencem, 18 kiló túlsúlyt ezzel próbált magyarázni a hölgy: “Nehézcsontú is vagyok, amihez vastagabb izmok is járnak” 🤨
2018. jún. 23. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, ez nekem is új :D Kétlem, hogy ez így működne. De ha láthatóan hájas valaki, akkor hiába is hivatkozik dolgokra, a súly engem nem is érdekel, az lehet sok... Látszik, hogy izom vagy háj az.


A nehéz csont eleve ott van a szeren, izmok nélkül is. Meg a genetika (ami rengeteget nehezíthet, szó se róla, de ahhoz komoly betegség kell, hogy ha valaki odateszi magát, ne fogyjon)...


Csak ilyen ismerteket tudok, pl. a meggyőződéssel állított levegőtől is hízás. De a falattól felugró kilók se semmik. Mintha természeti törvények nem is léteznének.


Kreatívakkal nem szoktam találkozni.

2018. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kollégám kb. 170 kg az 185 cm-es magasságához. Az egyik szövege, hogy megmérte magát és 120 kg, valamint, hogy vastag csontú, ezért látszik (!) kövérnek.


A másik kedvencem, hogy gyerek mellett nem ér rá sportolni, ezért kövér. Nem attól, amit megeszik ...

2018. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezett töltöttgalamb alkat, óriás comb-cici-poci-popsi... és ő hozza szóba a külsejét, majd az hagyja el a száját, hogy: - Én nem kövér vagyok, hanem izmos, mert régebben karatéztam.
2018. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

"Én már mindent kipróbáltam,mégsem tudok lefogyni. Nézd már! Mi az ott? Francia krémes?"

:-D

2018. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a szokásos kifogásokat ismerem, de nem is ezeken csodálkozom, hanem hogy mennyire tagadásban tudnak élni.


Egy kolléganőm nagyon el van hízva, ő állítja hogy nem tudja mitől lehet, mikor odafigyel arra mit eszik. Ezzel ellentétben fornettivel kezdi a napot (nem is egy péksütivel hanem 2-3-al), majd ebédnél a munkahelyünkön önkiszolgáló módon van az étterem, ő meg ezt kihasználva akkora adagokat kimer amik egy fizikai munkát végző férfinak is bőven elég lenne. Időnként szerintem nem is tudatosul benne, hogy mennyit rágcsál miközben dolgozik, pedig folyton van valami a keze ügyében, csoki, keksz, dobozos üdítő... Nem szokásom figyelni amúgy ki mennyit kajál, de nála nehéz nem észrevenni. Hazafelére gyakran beugrik még mekibe, kfc-be és csak tippelni tudok este mi mindent ehet meg.

Elképzelésem sincs mire gondol az alatt, hogy figyeli az étkezését, mikor zöldséget-gyümölcsöt alig eszik. Munka után túl fáradt mozogni hétvégén meg nincs hozzá kedve (szellemi munkát végzünk, nem fáraszt azért ennyire le). Párszor elhívtam hogy jöjjön velem úszni vagy vmilyen edzésre, de olyankor hulla fáradt, havibaja van, épp megrántotta valamelyik izmát, most pont más programja van, de majd legközelebb biztos jön....

Mégis teljes meggyőződéssel állítja, hogy nem tudja miért hízhat egyre tovább, pedig hát ő próbál lefogyni. Volt aki megmondta neki a nyilvánvaló okát, de csak sírt meg elhordta mindennek az illetőt.


A másik emlékezetes eset gimiben volt, a padtársam orvosi lapján láttam, hogy kb 80 kiló. Átlag magasságot se éri el, szóval ránézésre látszott, hogy el van hízva. Mégia elsüllyesztette a lapot a táskában majd elkezdte fennhangon hirdetni hogy milyen jó, fogyott a legutóbbi mérés óta, most csak kb 60 kiló. Nem ám hallgatott volna, inkább elkezdett hazudni meg dicsekedni a fogyásáról. Na nála azért leesett az állam elég rendesen. Tekintve milyen szűl ruhákban járt még el is hitte magáról, hogy ő milyen vékony.

2018. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Egy korábbi kérdésnél futotta bele egy olyan kifogásba, amit máig nem értek. Szóval a durván elhízott lány kérdezte, hogy mennyi idő alatt fog lefogyni. Étkezésen nem változtat, mert nem mond le a finom falatokról, sétálni/futni nem tud, mert a negyediken lakik, ezért a tévé előtt fog napi öt percet helyben járni.

Most tényleg vannak olyan házak, ahol kifelejtették a lépcsőt/liftet? Vagy utólag stikában elbontották?

2018. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igen...az utolsó azért nem semmi... Biztos komolyan kérdezte?:DDD Ez már nagyon durva.
2018. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Az egyik kedvencem egy elég súlyos szaktársam volt. Minden évben egyre csak terebélyesedett. Aztán mikor megjegyeztem, hogy ez azért nem éppen egészséges, le lettem oltva, hogy ő pajzsmirigyes ne bántsam.

Csodák csodájára volt egy összejövetel rá 3 évre, hogy végeztünk. Megjelent egy igaz lógó bőrű, de mondhatnám vékony nő.

Kiderült, hogy volt egy műtétje és 3 hétig kórházban volt, ahol szinte alig evett. Aztán úgy gondolta folytatja otthon is a kisebb kalóriabevitelt, plusz mozogni is kezdett. És lám-lám sikerült lefogynia. Na ennyit a néha nagy pajzsmirigy kifogásokból.

2018. jún. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy nem minden csontozat egyforma, de nem nehezebbek, maximum nagyobbak valakinek a csontjai... ergo magasabb lesz, szélesebb a válla, szélesebb a csípője, nagyobb a tenyere-talpa, de a feneke meg a hasa pl. nem lesz attól nagyobb... :D

Az izmos rész meg kifejezetten vicces. :D :D :D

2018. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kedvencem, mikor a fogyizó delikvens telezabálja magát, nehogy éhező üzemmódba kapcsoljon véletlenül a szervezete :D
2018. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!