Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az elliptikus tréner bevált...

Az elliptikus tréner bevált valakinek?

Figyelt kérdés

Én szeretek ezen edzeni, mert 1 órát vagy többet is kibírok, viszont az a baj hogy olyan csak a konditeremben van, én meg oda nem túl sokszor jutok el mivel még nem keresek pénzt, munkát meg még nem találtam. De már jó ideje gyűjtögetem a pénzem és hamarosan a tesóm segítségével egy olcsóbbat meg tudnék venni.

Szerintetek megérné? Ha minden nap vagy hetente 4-5x 1 órát edzenék rajta akkor jó eredményeket érnék el?

165cm/70kg vagyok.


2010. jún. 17. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok valami tapasztalt kondizásban, de emlékszem, hogy amikor egy ideig csináltam (szerintem tök jó az a gép:)), akkor formásodott a lábam és kicsit vékonyabb lett.
2010. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy ha esetleg tudtok valami gépet vagy akármit ami nektek bevált diétát, edzéstervet, akkor azt légyszi írjátok meg. Előre is köszönöm.
2010. jún. 17. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
online aukciós oldalakon nézzetek körül, hátha egy használtat tudtok venni olcsón
2010. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de azért várok többet is ám.

Aukciós oldalakon is szoktuk nézni,de itt most nem az a lényeg, hanem hogy megérné-e megvenni.

2010. jún. 17. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
csak akkor éri meg, ha használjátok is ;)
2010. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a nővérkéim kétlem hogy fogják használni, majd csak az elején, amikor még újdonság lesz, de én biztos sokat fogom.:)
2010. jún. 17. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó, de a lényeg a kajáláson lesz. A kettő együtt viszont csodákra képes.
2010. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!