Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni? Sajnos...

Hogy tudnék lefogyni? Sajnos akárhányszor tükörbenézek, sírok.

Figyelt kérdés

168 cm cm vagyok és 63 kg.

45-50 kg szeretnék lenni.


Valami ilyesmire gondoltam.

Reggeli: zab+joghurt+gyümi

T: zöldség

E: párolt zöldség+husi

U: túrókrém

V: sali + csirkemell v tonhal


Nem sok ételet szeretek. Tehát kb. csak a tésztát és az édességet hagyom el.


Illetve minden másnap egy óra tempós séta, a kimaradt napokon pedig Bíró Icára tornáznék

Vélemények?


2018. júl. 12. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Túúúl kevés a szénhidrát. Lelassul az anyagcseréd aztán lesheted. A véleményem az, hogy tanulj több elméletet, mielőtt belevágsz!
2018. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

168 centihez 59-60 kg lenne kb a normális, 45-50 kilóval csonti lennél, na akkor sírnál ha tükörbe néznél.


Azt a 3 kg-ot simán leadod ha kicsit többet mozogsz és eszel sok zöldséget, gyümölcsöt, normálisan táplálkozol, naponta ötször, legfeljebb nem túl zsírosat. Felesleges sanyargatni magad.

2018. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szénhidrát nem baj, ha kevés, amennyiben az adott embernek az jólesik.


45 kg rém kevés lenne ehhez a magassághoz, az 50 is csak izomszegényen fér bele... 63 kilósan úgyse lehet fogalmad, hogyan nézel majd ki fogyás után, ha sosem voltál karcsú vagy megváltozik az izomtömeged, nősz, ésatöbbi...


Ha a mennyiségek is rendben vannak, nem hangzik rosszul, amit leírtál (ajajj, kis képzavar, de vannak lelki fülek is :)).

2018. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy fogyóznod kell, inkább én is azt mondom hogy egyél egèszsègesen és hidd el ezzel is le fogsz tudni fogyni, de 53 alá ne menj semmiképpen sem.

És ne koplalj, ha mozogsz legyen meg azért az 1500kcal

2018. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen aszott csontvázként szeretnél kinézni?:


[link]

[link]

[link]

2018. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

En 166 centi vagyok es 60 kilo:)

Ha kell kuldok kepet :D szerintem nem vagyok kover. Ne legy csontvaz.

2018. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy vészes, bár egy képpel könnyebb lenne megmondani.


Egyél picit kevesebbet, annak működnie kell.

2018. júl. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jesszus hlye vagy, 45-50??? én 54 vagyok és ugyanakkora, akkor most én is dagadt vagyok?? *facepalm* fogyjál max öt kilót. azt azzal is elérheted, ha az édességek zabálásával állsz le. de komplett, 0 cukor. normális kaját azért ehetsz. és igen, tényleg ne egyél szénhidrátot, ha lehet semmilyet, az pont nem kell a szervezetnek. inkább egészséges zsírokat, sok zöldséget, gyümölcsöt moderáltan, egészséges húsokat, hal, tojás, egyéb fehérjék. plusz ne sétálj hanem fuss, vagy tornázz, az többet ér. és ne egyél chipset se meg ilyesmit (nyilván). de amúgy meg attól függően hogy hova ment neked a zsír (ha hasra akkor tényleg nem árt leadni.. de ha hátsóra az pont jó), nem is biztos hogy kell fogynod. tényleg nem ártana egy kép fejtől lefele legalább.
2018. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!