Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki elfogadja...

Van olyan nő, aki elfogadja magát extrém kövérnek, s nem akar mindenáron lefogyni?

Figyelt kérdés
Imádom a hatalmas méretű hölgyeket/180-200 kg/,de állandóan fogyóznak,pedig a folyamatos súlyváltozás/fel-le/ egészségtelenebb,mint a túlsúly.Ráadásul nagy súlycsökkenésnél lóg a bőrük,ami nem esztétikus.Örülnék,ha lenne olyan hölgy,aki elfogadja magát nagyon kövérnek,s elhinné,hogy van olyan férfi,akinek így szép.

2018. júl. 18. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Az lehet, hogy van olyan férfi akinek így szép, de inkább éljen lógó bőrrel (amit meg is lehet műteni) mint haljon meg 30 évesen a túlsúly okozta betegségek miatt.
2018. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvasom,hogy egészségtelenebb a nagy súlyingadozás,mint a nagy túlsúly.Ráadásul millió egyéb ok miatt is halnak meg emberek.Volt egy ekkora súlyú barátnőm,és minden vérvizsgálata stb. negatív volt.
2018. júl. 18. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Az elején persze, hogy negatív, de a közérzete attól még rossz, s az egészségügyi hátrányok is megjelennek későbbiekben, a szervezetet erősen túlterheli, hamarabb megy tönkre, öregszik meg az ilyen ember. A nem szervi bajból adódó extrém túlsúlyosak pedig nagyon gyakran komoly lelki problémákból adódóan híztak el, valójában nem boldogok, bárhogy is néznek ki kívülről.
2018. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem azért váltottam életmódot, mert nem fogadtam el magam, vagy nem tetszettem a páromnak. Hiába szeret a párom és tartom magam csinosnak, itt már az egészségemről van szó. Igaz "csak" 100 kg vagyok, nem 180. Nem magas a vérnyomasom, se a koleszterinem stb., de állandóan fáradt vagyok és alig bírok felmenni egy túrán... Illetve nem akarom megvárni, míg tökre megy az összes ízületem stb...
2018. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is tetszenek a nagytestű legalább 150+ kilós nők, de sajmos sehol nem látok
2018. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!