Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 éve életmódot váltottam,...

2 éve életmódot váltottam, akkor fél év alatt fogytam 20kg-ot. Magánéleti dolgok miatt visszahiztam 12kg-ot. Most április óta nem fogyok, pedig azóta újra életmódot váltottam. Miért?

Figyelt kérdés

Igaz, picit többet csalok, mint anno, de akkor se értem... Ennyi idő alatt kisebb sulybol is siman lement 5kg. Heti min 2x futok mininum fél órá Biztos, hogy kaloriadeficitbe vagyok! Május óta max 1kg ment le.... Egyszerűen nem értem... Amugy a testemen van változás, nem olyan elkepeszto, de eszre lehet venni. A futastol nem hízik az izmom tudtommal, akkor meg nem értem kilora miert nem fogyok :( nem akarom feladni :( lehet pajzsmirigy bajom van? Vagy Ir?

Amugy kb 140g ch-t eszek, gondoltam mar ra, hogy az sok, de azt nehezen tudnam csokkenteni.


2018. júl. 26. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne a mérlegnek fogyj! Ha van látható változás,számít mit mutat?
2018. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Erre nem lehet válszolni, amíg nem írod meg a magassaágodat, súlyodat, a kalóriadefizit mértékét (mennyit viszel be és mennyi lenne a súlytartás), stb., mit értesz életmódváltlás alatt.

(Mellesleg az életmódváltás - a nevéböl következöen - nem addig tart, amíg lefogysz, hanem életed végéig, ezért sem érthetö egészen, miröl is van szó)

Az izom nem hízik - mert a hízás zsírtöbbletet jelent -, de vastagodhat és nehezedhet, de a heti 5 napon fél óra futás nem igazán sok mozgás, alig több a semminél.

2018. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2000 korul van az alapjarat kcalom, én 1200-1400-at eszek, nem eszek feher lisztes, cukros dolgokat, ch csokkentett es/vagy tk pekarut eszem, azt is inkabb delelott.

Vacsira sokszor eszem dinnyet, lehet ez a baj? Vagy a fottkukorica? De ezek mind benne vannak a kcal keretemben. Nem hiszem egyebkent, hogy a heti 2-3 fel ora futas olyan keves lenne olyan embernek, aki az eletmodvaltas elott sose mozgott...

Tisztaban vagyok az eletmodvaltas fogalmaval, abban az egy evben okkal tortent visszaalakulas.

172cm 83kg

2018. júl. 26. 13:21
 4/9 A kérdező kommentje:

Amit plane nem ertek, hogy vannak ruhaim, amik 16 evesen 72kg jok voltak es most is feljonnek... Nem ertem, komolyan.

Es 2 eve kilora es latvanyra egyarant fogytam. Most csak a utobbi, de az se annyira latvanyos.

2018. júl. 26. 13:23
 5/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak változott az anyagcseréd.
2018. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a belso-kulso anyagcsere mas, de most sokkal tobbszor van szekletem. Nem tunik lassabbnak, sot...

Raadasul regen se fogytam gyorsan, inkabb az volt jellemzo, hogy hirtelen beindult, es akkor nagyobb suly ment le, aztan stagnalas.

2018. júl. 26. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:

A széklet gyakoriságának semmi köze az anyagcsere sebességéhez.


Ha nem fogysz, nem vagy deficitben, de ez azért fura ilyen kevés kalóriánál, bár előfordul.

Mozogsz valamit?

2018. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Heti 2-3 kb fel ora futas (5-6km)
2018. júl. 26. 18:49
 9/9 A kérdező kommentje:

Kezd gyanús lenni a dinnye... Most megnéztem mennyi CH és az átlagos esti nyolcszáz gramm (!!!) :D dinnye amit vacsorára betoltam, 53g CH....

Nagyjából minden másnap dinnyét vacsiztam az utóbbi időben, bár az kb. 1 hónapja van, előtte nem tudom mit rontottam el.

2018. júl. 26. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!