Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma 1300 kalóriát ettem!...

Ma 1300 kalóriát ettem! Nagyon sokat híztam most ezzel?

Figyelt kérdés
Altalaban 500-800kcl között eszek.
2018. júl. 28. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mivel koplalsz így a szervezeted azt fogja gondolni, hogy válságos időszak van így ha egyszer többet viszel be akár pár száz kalóriával el fogja raktározni zsírba, mert nem fogja tudni, hogy mikor lesz újabb éhezés.:) tönkreteszed magad és ha újból elkezdesz rendesen enni még dagadtabb leszel mint voltál :) fogyatékos.
2018. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom, ki számolja már ennyire a kalóriákat?!. Ezt egy idő után úgy is megunod. Egyél sok zoldséget gyümölcsot ne egyé igyál cukros dolgokat mozogj eleget a hatás pedig majd jön.500-800 kalória nagyon kevés, koplalással nem lehet fogyni.
2018. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ma tobzódnak a hülyék ezen a fórumon. Valószínűleg ma van a szellemi fogyatékosok világnapja .
2018. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ez 20 kg (ha nem 25) plusz lesz. Mostantól egy-két hónapig ne egyél semmit, csak vizet igyál, hogy helyre tudd hozni.
2018. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Használd az agyadat mielőtt kiírsz egy kérdést. Menj pro-ana oldalra, ott lehet ilyeneket írni.
2018. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem tetted eléggé tönkre az anyagcserédet vagy eleget mozogsz, lazán fogyhatsz is ezzel.

Nem az előző naptól való különbség számít, hanem a kalóriaegyenleg. Akkor is, ha koplalsz. Nem tudom, ki képes koplaláskor hirtelen a semmiből meglenni, normális ember nem, az ilyenkor egyszerűen kevesebbet fogy, mint az 500 kcalos napon. Plusz jót is tehet az anyagcseréjének az immár valószínűleg nem koplalós nappal.

2018. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!