Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1500 kalóriát eszek egy nap,...

1500 kalóriát eszek egy nap, ebből 120 g szénhidrátot. Napi 8 órában végzek könnyű fizikai munkát, szinte megállás nélkül, mégsem fogyok, sőt híztam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok 79 kg, 25/N
2017. júl. 6. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem 1500-at eszel. Valamit elszámolsz. 1500-al, az adataiddal mozgàs nèlkül is fogynàl. Vezesd rendesen hogy mit eszel, iszol. MINDENT szàmolj!!
2017. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Amit az első ír vagy mondjuk 1 hete csinálod, így a mérleg nem megbízható...


Ennyivel egyértelműen fogynod kellene, nem is tudom, létezhet-e olyan átkozottul belassult anyagcsere, hogy a fentiek mellett ne fogyjon az ember. Nem lepődnék meg rajta, de hogy ritka, az bizonyos.

2017. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Én simán elhiszem. Nekem olyan szénhidrát-anyagcsere zavarom volt,hogy ezt játszottam egy évig,heti 4 edzéssel és 3 kilót fogytam.
2017. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Az anyagcsere zavar is mind a rossz taplalkozastol van.

Rendbe kell tenni es rovididon belul az anyagcsere is helyreall.

Kerdezo pedig biztosan nem jol szamol.

2017. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valamit át kellene számolnod újra, biztos annyi a kalória? Én kB 1600kcal, ulomunka + heti 3 futás mellett is fogyok, úgyis, hogy van hogy a kcal ettől többre sikerül.

Folyadékot iszol eleget?

2017. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!