Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás bármi áron?

Fogyás bármi áron?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok, 67-70 kilo ( a nap folyaman ezek kozott inog)

Fogyni szeretnek, barmi aron, a leheto legdrasztikusabb modon, lelki serelmek es a kinezetemmel valo folyamatos lekezeles miatt.

Barmi szoba johet, ami konkret es hatasos:)



2018. aug. 6. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk mozgás és egészséges étkezés? Drasztikussal sokra nem mész, max lefogysz, aztán duplájat vissza.
2018. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Az elsőt kiegészíteném, hogy ilyen mentalitással egy jó kis étkezési zavar is be fog figyelni...


Maradj az egészségnél. Sok mozgás, kiegyensúlyozott táplálkozás, alvás, napi 2-3l folyadék. És alkalom adtán egy pszichológus.

2018. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az etkezesi zavar az meg van, ritkan eszem, keveset.

De nem magam miatt akarok lefogyni, en szeretem magam, csak mar lelkileg nem birom.

Nincs szuksegem pszichologusra, megoldom egyedul (igy vagy ugy), csak meg mem tudom, hogy hogyan:/

Azert koszonom a segito szandekot, szoktam tornazni, rendszeresen, de az inkabb csak “szinten tart”.

Az evessel meg nem tudok mit kezdeni: azt eszem, ami itthon van, vagy semmit:)

2018. aug. 6. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor edd azt, ami otthon van, de megfelelő kalóriamennyiségben (s ha nem egyféle egytálétel van otthon, akkor választhatsz is, hogy miből mennyit eszel, vagy nem?).


Én is azt mondom, mint a többiek, fogyj normálisan, az épp elég nagy kihívás, hidd el. Neked pláne nehézségek is vannak az ételek terén, nem azt eszel, amit csak akarsz. Egyél kevesebbet és mozogj.

2018. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Önbizalmaddal van baj. Ha szereted magadat, más véleménye cseppet se érdekel. Le kell tojni, az ő bajuk.
2018. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekik saját magukkal és a saját életükkel van bajuk, és ezt akarják rád kivetíteni. Ne hagyd.
2018. aug. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"csak mar lelkileg nem birom."

"Nincs szuksegem pszichologusra"


Rögtön ellent is mondasz magadnak.

Ha szeretnéd magad, akkor nem akarnál fogyni, ellennél a jelenlegi formádban. A "nem magam miatt" fogyás szintén hülyeség, ne akarj ennyire másoknak megfelelni. Egyébként az ilyen beszólogatók pont azokat választják ki maguknak, akiknek nincs önbizalmuk, nem szeretik önmagukat, így meg sem védik magukat.

2018. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont azért kell a pszichológus mert nem megoldod ezzel, hanem rontasz a helyzeten. A problémád nem az evéssel van és nem is a fogyással. "Így vagy úgy" megoldással pedig rosszabbul leszel.


Nem célod jobban lenni???

2018. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A problema megoldasaval nem rontanek, hanem javitanam a helyzetet.

Es tenyleg nincs szuksegem pszichologusra. Teljes mertekben epp vagyok, meg tudom oldani a helyzetet egyedul. Csak meg keresem a megoldast.

2018. aug. 8. 00:22
 10/11 anonim ***** válasza:

1.) A súlyod átlagos, normális.

2.) Amíg te mások miatt akarsz és méghozzá drasztikusan, bármi áron fogyni, addig te nagyon nem vagy rendben...


Te soha se mások miatt akarj, mert úgy se fogsz megfelelni senkinek. Mindig lesznek olyanok, akiknek nem. A normális súly és kinézettel sincs semmi baj, de ha több lennél ennél, azzal se lenne semmi baj. De, ha vékony, azzal se. Meg kellene végre érteni az embereknek, hogy ne egymást csesztessék a másik kinézete miatt. Mert ez nagyon beteges....

De az is, ha nekik akarsz megfelelni.

2018. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!