Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 158 cm, és 53 kg vagyok....

158 cm, és 53 kg vagyok. Szerintetek ez ideális testsúly, vagy még fogynom kéne egy kicsit?

Figyelt kérdés
Van a hasamon egy pici felesleg nem sok nagyon nem látszik, mert könnyedén betudom teljesen húzni. A combomon van felesleg kicsit vastag. A többi testrészemmel megvagyok teljesen elégedve.

2018. aug. 7. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Megnéznélek :$
2018. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A korodat és a nemedet elárulhattad volna. De várj, megpróbálom kitalálni. 13/L. Nyertem? Meg kellene érteni, hogy a magasságból és a tömegből még nem leht tudni, rendben van-e a súlyod. Ha 12 éves vagy, és vékony testalkatú, akkor van rajtad felesleg. Ha 25 éves, vaskosabb alkatú nő vagy, akkor normális ez a tettömeg.
2018. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Nem kell fogynod.

Ha változtatnál a formádon, akkor inkább a mozgásra fordíts több időt.

2018. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 156 centi és 52-53 kiló vagyok. Voltam 50 is, aztán felmentem 55-56-ra. Akkor visszavettem kicsit nasiból és elkezdtem sportolni. Ezt ajánlom neked is, ha kicsit elégedetlen vagy magaddal. Én is elég kritikus vagyok magamal szemben, de még így is látom, hogy jobban nézek ki most, mint 2-3 kilóval könnyebben, metr kisebb lett a fenekem meg a hasam, és vékonyabb a combom. A súlyoddal nincs baj, szóval ha javítani szeretnél azon, amit látsz, akkor tornázz kicsit.
2018. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!