Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a hasamon keletkezett zsírt?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam kövérnek.Ez miatt nem is szeretnék fogyni.Viszont az alhasamon vagy egy kis zsírréteg,ami elég zavaró,és ha ülöl,akkor eléggé látszik.Esetleg van valami módszer,diéta,vagy gyakorlat,amivel könnyen el lehet tűntetni?

2018. aug. 8. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nincs helyi zsírégetés, hasra hízós típus vagy, ha fogysz, eltűnik majd az is.
2018. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ülésnél feszes lenne a hasad, szétszakadna, mikor felállsz. Ki van az találva, nyugi! Nincs teendőd.
2018. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Egészséges étkezéssel. Ne egyél cukrot, és csak teljes kiőrlésű kenyeret , zsomlét egyél. A minőségi érkezésének van a hangsúly. Semmi szénsavas agyoncukrozott ital.
2018. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én hasra hízó típus vagyok. Rendszeres kardióval (futás,intervall) és kevés szénhidráttal ment le. De amint eleresztem magam megint meglátszik rögtön.
2018. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzeni kellene. Te is olyan skinny fat típus lehetsz. Jó genetika, de semmi erőfeszítés.
2018. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!