Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória volt? Mit tegyek?...

Hány kalória volt? Mit tegyek? Hogyan hozzam rendbe?

Figyelt kérdés

Ma megettem 1 kiflit margarinnal és sok sonkával meg egy iható joghurttal. Délbe megettem 1 db. grillezett csirkemellt és 2 db rántott parizelt burgonyapürével. Desszertként egy 80 grammos joghurtot 2 szem szőlővel+ 2 szem szezámmagos mogyoróval, és ez után megettem a mekiben : egy dupla sajtburgert + kis adag sültburgonyát + 1 csokis fagyit+ 1 shake-t , s utánna a KFC-ben : 1 Twistert ( szendvics , amit palacsintalap alkot + csirkemell+ szósz+ paradicsom + saláta ) és egy mentolos hűsitőt.


Még mielőtt valaki elájulna, nem fogyás a cél, hanem súlytartás. Nagyon bekajáltam ma ? Nem mintha bánnám, csak úgy kiváncsiságból :-D 15/L


2010. jún. 20. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

semmi baj a mai kajáddal, csak nem kell ismételni minden nap ;)


ha sportolnál valamit, akkor meg aggódnod se kéne ;)

2010. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
ja, amúgy kb saccra 1800 kcal, szóval még kalóriában sem olyqan sok ;)
2010. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

hát ez még egy tizenévesnek is hatalmas adag, semmint egy felnőttnek. eléggé össze-vissza ettél.

reggeli relative rendben, de az egészségesebb, ha natúr joghurtba dobálsz gyümölcsöt - kevesebba mesterséges ízesítő stb.

ebédre csirke rendben, burgonya ok, bár saláta szerencsésebb, parizer felesleges. a 2 szem mogyoró meg szőlő nagyon megmosolyogtatott. simán megehettél vna egy fürt szőlőt kevés mogyival, joghurt felesleges, mert nem szabad túl sok fehérjével se leterhelni a szervezeted.

mekit és kfct felejtsd el (egy is para, kettő meg túlzás), jobban jártál vna, ha cukrászdában fagyizol valakivel...

vacsira lehetett vna paradicsomos sali szimpla joghurttal stb...

2010. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

19:41- engem meg te mosolyogtattál meg :-)


Mint nyilvánvaló itt én vagyok a kérdező, mindazonáltal nem hiszem , hogy a legbölcsebb olyat mondani 1 kajára, hogy " felesleges " . Ugyan ... te talán semmi olyat nem teszel a szádba, ami felesleges ? Sosem eszel meg mondjuk egy lekváros kenyeret vagy sosem iszol sört ? Mert ezeknek szinte 0 a tápanyagértéke, mégsem hiszem, hogy sose jártak a szádban


A burgonyapürében pedig olyan vitaminok vannak, amik a salátában sosem lesznek.

Köszönöm az eddigi válaszokat...

2010. jún. 20. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát CSAK dupla sajtburger magában 660 kalória, úgyhogy aligha hiszem hogy az összes kajamennyiség 1800 kalória lenne, a 3000hez közelebb áll.... kicsit elszámolta a második válaszoló.
2010. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3000 kalória ? Ez még nem olyan sok, én 4000-re tippeltem :-D
2010. jún. 20. 19:50
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

19:41

amikor azt mondtam, h felesleg, arra azt értettem, h szükségtelen volt azt is bekajolni. a burgonya alapvetően keményítőforrás, és inkább nehezebb étel, húshoz jobban passzol a saláta. a burgonyapürét nem a vitaminjáért esszük, arra a sali (ill. gyümölcs) való!!! gondolj bele, az agyonfőzött stb cuccban kevésbé találsz vitamint, mint a nyersen fogyasztott saliban/paradicsomban stb. kompromisszumos megoldáskánt sali és krumpli:p a parizer meg alapvetően szemét, ellenőrizhetetlen. nézd meg, miből csinálják...

lekváros kenyeret meg pl reggelinek raknék be, de nyilván nem összevissza napközben, amikor épp kedvem szottyan.

hidd el én is nagyon vékony voltam 15 évesen (pedig rendesen ettem), de aztán huszonévesen nagyon is kell vigyáznod, mennyit eszel. ha napi 3x eszel, fogyni nem fogsz. a rendszertelen étkezésről viszont később nehezen fogsz tudni leszokni. ezért fontos a céltudatosság az étel megválasztásánál. a két gyorséttermi kajálás meg a laktató ebéd után abszolút felesleges volt, arról nem szólva, h alapvetően egészségtelen... valóságos kalóriabomba volt az a sajtburger... a mentolos ital is biztos tartalmazott cukrot meg egyéb E-számos valamit...

sört nem iszok:D de az alkohol egészen más kategória!

2010. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kalóriára szerintem elég sok, de ha nem fogyózol, akkor egyszeri alkalom szerintem belefér. Legközelebb a gyorskaják helyett valami egészségesebbet egyél. :) Amúgy meg jól tetted, egy kis bűnözés jól esik az embernek.
2010. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy darabig tudod tartani ezzel is a súlyod. Úgy értem tartani tudod az észrevehetetlen, lassú hízást, ami majd 18 évesen lesz cinkes.
2010. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mekis sajtburger 300 kcal...nem 660
2010. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!