Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Háromnegyed 9kor ettem párolt...

Háromnegyed 9kor ettem párolt répát és borsót párolt csirkemellel. Nem baj? Olyan lelkiismeret furdalásom van. :SSSS

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Meccs közben ettem hambit, chipset, leöblítettem 2 pohár sörrel. Mindezt 8 után. Nincs lelkiismeret furdalásom. =D
2010. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
Lehet is! Lassan akkora leszel, hogy téged néznek háznak!
2010. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha a vacsorától lelkiismeret furdalásod van, akkor az beteges....


én meg fél tízkor ettem paradicsomos, paprikás rizst virslivel és sajttal volt megszórva, egy tele tányér volt (mélytányér púposra szedve) és nincs lelkiismeret furdalásom...azt hiszem megyek és csinálok tejből egy mogyorós cappucino-t


meccset nem nézek mert nő vagyok és utálom :P...meg tévém sincs :D

2010. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

mivel párolt kaja és csirkemellel, nyugi.

Főleg ha akkor jól is esett. :)

2010. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a borsónak nagy a kalóriatartalma. diétákban általába tiltott zöldség. de elhízni, nem fogsz tőle. a lelkismeret furdalás pedig rettentő érzés. legközelebb ne egyél 6 után és akkor nem lesz lelkiismeret furdalásod ;D sajnos azért mondom mert én egy cikk almát nem tudok megenni lelkiismeret furdalás nélkül...
2010. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22:15akkor keress fel egy pszichológust te is, ez beteges
2010. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!