Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eszek valamit, utána...

Ha eszek valamit, utána lelkiismeret-furdalásom van, hogy megettem, más is van igy? (lent)

Figyelt kérdés

Sokszor eszek olyankor is, mikor nem vagyok éhes, csak bekapok falatokat, mindenből egy kicsit, és azt veszem észre, hogy tele vagyok:(

Utálom ezt, fogyni szeretnék, mégse birom abbahagyni a kajálást.

Pl. előbb is édességet kivántam, erre ettem lekvárt:(((

Hogy fejezzem ezt be?


2011. jún. 28. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Egyszerűen akarat kérdése az egész, akarattal és kitartással már -13 kg-nál járok.
2011. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok:)
2011. jún. 28. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:

nalam ez altalaban estenkent jott. ilyenkor mindig arra gondoltam, hogy lefekszem aludni, reggel felkelek es akkor ehetek egy keveske edeset. Mert azt napkozben ledolgozza az ember mint este. Persze nem egy adag csokitortara kell itt gondolni.

Ja igen es tejet ittam estenkent ha mar nagyon nem birtam.

2011. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igyál meg egy deci vörösbort... édeset.

még be is alszol tőle :-)

2011. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

bicózz, fuss, ússzál vagy görkorizz. akkor ehetsz mellette ami jó esik. csak dolgozd le valami mozgással.

ha 35-40kmt bicózol minden másnap, (2 között meg pihi) akkor még diéta se kell. ez utóbbi tapasztalat. és 2-3 hó alatt egész jól fox kinézni. szal ne lelkiismeret furdalásod legyen, hanem mozogj eleget/többet/sokat. amelyik jobban illik rád.

2011. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Ha eszek valamit, utána lelkiismeret-furdalásom van, hogy megettem, más is van igy?" igen, minden étkezési zavaros így van vele...
2011. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rubint Rékázok itthon. Nem vagyok kövér, 166/57 kg vagyok, csak formásodni szeretnék.

Köszi a válaszokat!

2011. jún. 29. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!