Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vádlivékonyító gyakorlatok? -...

Vádlivékonyító gyakorlatok? - fogyni nem szeretnék (persze hízni sem).

Figyelt kérdés
Hogy lehetne a lábam vékonyabb?
2018. aug. 17. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Békaügetést kell csinálni.
2018. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Vigyázz, mert ha izmosodik, attól éppen vékonyabb nem lesz, csak formásabb. Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz sajnos :/
2018. aug. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Gyalulj le belőle. Másképp fogyás nélkül nem megy, a gyakorlatoktól meg általában izom fejlődik, akkor még jobban kidoborodik majd. Helyi fogyás meg úgysincs, de ezt már sokszor leírtuk.
2018. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Építs combizmot, akkor optikailag vékonyabbnak fog tűnni a vádlid.
2018. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Helyi zsírégetés nincs. A genetikád dönti el honnan fogsz fogyni. Ha nekiállsz lábra eddzeni akkor nem biztos hogy onnan fog lemenni a zsír, mivel a zsír csak van, nem tapadnak semmihez csak a bőrhöz. Nincs összeköttetése az izomhoz. Ha pedig izom, akkor nem nagyon fogsz vele tudni kezdeni akármit is sajnos.
2018. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, ezért is írtam, hogy nem akarok fogyni.
2018. aug. 18. 23:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem, hátha van valami gyakorlat, ami formálja, alakítja, vékonyítja.
2018. aug. 18. 23:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Úsztam, bicikliztem, soha semmim nem lett izmosabb, ha valami, egyedül a vádlim lett erősebb, ami így is aránytalan.
2018. aug. 18. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!